Wizyta duszpasterska 2021/2022

 W Nowym Roku możliwe będą wizyty duszpasterskie w naszych domach na zaproszenie. Zaproszenia na wizytę duszpasterską  możemy zostawić w zakrystii, kancelarii osobiście lub telefonicznie tel. 22 203 61 38, a także mailowo poprzez stronę parafialną. Prosimy podać nazwisko, adres i kontakt telefoniczny bądź mailowy dla umówienia spotkania.

Zapraszamy na Msze kolędowe i spotkania duszpasterskie z określonych rejonów parafii. Rozpoczniemy je po Nowym Roku o godz. 19.00 w następującym porządku:

data

lokalizacja - ulice:

3 tycznia

poniedziałek

od g. 19

Ekspresowa, Nastawnicza, Liczydło, Powałów, Duninów, Modlińska 152-162A, 15 Sierpnia, Pułaskiego, Kobierzycka, M. Kątskiego; A. Fleminga 

4. stycznia

wtorek g. 19

Kołacińska cała z osiedlem "Srebrna Góra", Rozewska, Żywiczna, Sąsiedzka, K. Szałasa, Lucynowska, Samowarowa;

7 stycznia

piątek g. 19

Srebrnogórska, Szałwiowa, Wiklinowa,  Fortel, Szynowa, Wczele, Uniwersału;

10 stycznia

poniedziałek o g. 19

Czarnocińska, Dziatwy/poza osiedlem/, Modlińska 186; Marchołta, Drogowa, Uczniowska, Połączona; Skuterowa, Drożdżowa; Pasieki, Pszczela, Podróżnicza – cała z osiedlem; Krokwi/poza osiedlem/,  braci Zawadzkich; 

11. stycznia

wtorek  g. 19

Dziatwy osiedle;

 

12. stycznia

Środa  g. 19

 ul. Krokwi osiedle Klasyków, nowe bloki z ul. Klasyków;

13 stycznia

czwartek

o g. 19

J. Mehoffera - od ul. Modlińskiej  do lasu,  Czarodzieja, Geograficzna, Stągiewna, Modlińska od 228 do nr 242 z osiedlem, Przylesie, J. Żiżki, Czeremchowa, Rustykalna, Papieska, Szafirków, Wilczej Łąki, Kaliny, 4-listnej Koniczynki, Animuszu, Prząśniczek, Przylesie i J. Husa bloki i domy;

14. stycznia

piątek g. 19

J. Mehoffera – od nr 100 do torów i bloki 103, 103A, 103B, 103C; ul. Zawiślańska, Kwietniowa, Zielonych Traw, Chlebowa, Wąska, Żółta, Chlubna od Czajki do torów, Połoniny, Parcelacyjna, Strzybnicka, Boczańska, Czajki, Łąkowa, Grudowska;

18. stycznia

wtorek g. 19

Weteranów, Fletniowa, Bieszczadzka, Podkładowa, Karnicka, Podgórna cała, Semaforowa, Orchowiecka, Kiersnowskiego cała i osiedle;  

19 stycznia

środa  g. 19

Bohaterów 12, Czołowa wraz z osiedlem Koss,  R. Palestera, Epopei, Śpiewaków, Kaweckiej, Messal, Negri, Celtów, Wikingów;

20 stycznia

czwartek 

g. 19

Dawny Marcelin: Lemiesz, Zyndrama z Maszkowic, Zakręcona, Morwowa, Złotych Dębów, Borecka, Szklarniowa 2 i 4, Smugowa, Wyspiarska, Jeżowa, Łosia, Młyńska, Waligóry, Gitarowa, Perkusyjna, Operowa;

21. stycznia

piątek g. 19

Tomaszew: ul. Cieślewskich, Bruszewska, Rybacka,Warmińska, Szklarniowa 23,24,28,30; Ornecka 77-124, Osieki, Uzdowska 9; Płochocińska 77a-104 i bloki 101, Przy Kanale 2,2a,5; Łazy, Młyńska, Inna, Gaik, Odłogi, Piknikowa, Ogrody Przyjaciół;

24. stycznia

poniedziałek g. 19

 Szamocin, J. Kukuczki, Poręby, Konturowa, Płochocińska 105-158, Werandowa, Cichy Zakątek, Koziołka i Sarenki, Dylewska 20-22F, 2-4C; Ornecka 130-149; Wilkowiecka, Cudne Manowce, Stuletnia;

25 stycznia

wtorek g. 19

Ciupagi bloki i domy, Ziołowa, część ul. Lemiesz przy Ziołowej /n-ry 56-63/, Majorki,  Ambaras, Dynamiczna, Tetmajera, Zegarynki, Żyrardowska, Mazurska, Pionierów, Guńki, Cytadeli, Pocztowa, Forsycji, Kosobudzka, Uzdowska;

26 stycznia

środa g. 19

Bohaterów, Spadkowa, Sadkowska, Przeździecka,  Ołówkowa, Parowozowa, Piskląt, Kazuńska, Wykrot, Insurekcji, Ołówkowa, Wałuszewska cała domy i osiedle, Sianokosów, Arkony, Brzozowy Zagajnik, Polnych Kwiatów, Starego Dębu;

27 stycznia

czwartek

g. 19

Marywilska cała, os. Młyny, Sygnałowa,

 

28 stycznia

piątek g. 19

 J. Mehoffera od torów /do końca/ do ul. Ślepej  z osiedlem Zielona, Widna, Tapetowa, Lidzbarska, Na Przełaj, Braniewska, Łazanowicka, Wyganowska, Ślepa;

31 stycznia

poniedziałek g. 19

Raciborska, Przytulna, Henrykowska, Wadowicka, Chlubna  88-102, Dwusieczna, Łuczywo, Kłosowa, Piwoniowa, Brzezińska cała wraz z osiedlem,

1 lutego

wtorek g. 19

Dla tych, którzy nie mogli wcześniej

 

Brak komentarzy: