Wizyta duszpasterska 2018/2019




data
lokalizacje - ulice:
3. grudnia
poniedziałek
od g.16
Liczydło, Powałów, Duninów, Modlińska 152-162A; Ekspresowa, Nastawnicza, M. Kątskiego; 15Sierpnia, K. Pułaskiego, Kobierzycka;
4. grudnia
wtorek
od g.16
Kołacińska - osiedle "Srebrna Góra"/n-ry 13-27D/
i domy przy tej ulicy; Rozewska;

5. grudnia
środa
od g.16
A. Fleminga;

6. grudnia
czwartek
od g.16
Żywiczna; Weteranów; Wiklinowa;
7. grudnia
I piątek
od g.16
K. Szałasa, Lucynowska, Samowarowa;
10. grudnia
poniedziałek
od g.16
Skuterowa, Drożdżowa; Pasieki, Pszczela, Podróżnicza - osiedle/n-ry 17 i 19/ i domy poza tym osiedlem; Krokwi - domy poza blokami, Braci Zawadzkich;
11. grudnia
wtorek
od g.16
Szałwiowa; Srebrnogórska; Sąsiedzka;

12. grudnia
środa
od g.16
Uczniowska, Połączona; Marchołta, Drogowa; Czarnocińska, Dziatwy/poza osiedlem/, Modlińska 186;

13. grudnia
czwartek
od g.16
Fortel; Czarodzieja, Geograficzna 4, Stągiewna, Modlińska 228; J. Żiżki, J. Mehoffera/od ul. Modlińskiej/ n-ry 71-94;

14. grudnia
piątek
od g.16
Kiersnowskiego - na osiedlu - n-ry 12, 14-18, 22, 24, 26; Podgórna 16, 16A-D, 18 oraz domy przy tej ulicy;
15. grudnia
sobota, g.10

Fletniowa, Bieszczadzka, Podkładowa, Karnicka, Semaforowa, Orchowiecka, Kiersnowskiego/domy poza osiedlem/
17. grudnia
poniedziałek
od g.16
Ziołowa, część ul. Lemiesz przy Ziołowej /n-ry: 56-63/; Majorki; Szynowa, Wczele, Uniwersału;

18. grudnia
wtorek
od g.16
J. Mehoffera 103, 103A-C;
19. grudnia
środa
od g.16
Czołowa/poza osiedlem!/, R. Palestera, Epopei, blok: Bohaterów 12; Śpiewaków, W. Kaweckiej, L. Messal; P. Negri, Celtów, Wikingów;
20. grudnia
czwartek
od g.16
Zyndrama z Maszkowic; J. Mehoffera n-ry: 100-122, Parcelacyjna, Strzybnicka; J. Mehoffera od torów do końca, czyli do ul. Ślepej /bez osiedla "Zielona"!/
27. grudnia
czwartek
od g.10
Lemiesz, Zakręcona, Morwowa, Złotych Dębów, Borecka, Szklarniowa 2 i 4; Smugowa, Wyspiarska 45, Jeżowa, Łosia; Waligóry, Gitarowa, Perkusyjna, Operowa;
28. grudnia
piątek
od g.10
Cieślewskich, Bruszewska, Rybacka, Warmińska, Szklarniowa 23,24,28,30; Ornecka 77-124, Osieki, Uzdowska 9; Płochocińska 77a-104/bez nowych bloków!/, Przy Kanale 2,2a,5; Łazy, Młyńska, Inna, Gaik, Odłogi;
bez osiedla "Ogrody Przyjaciół"!
29. grudnia
sobota
od g.10
Szamocin/bez ul. Wilkowieckiej i przyległych/, J. Kukuczki, Poręby, Konturowa, Płochocińska 105-158; nowe bloki: Płochocińska 101H, 101J;
2. stycznia
środa
od g.16
osiedle przy ul. Modlińskiej n-ry: 330A-W, 328B-Z; ul. Modlińska n-ry: 240-342, J. Husa 1-7B;
3. stycznia
czwartek
od g.16
osiedle przy ul. J. Mehoffera "Zielona" n-ry: 160, 162, 164, 166; Pocztowa, Forsycji, Kosobudzka, Uzdowska 50-60A;
4. stycznia
I piątek
od g.16
Raciborska, Przytulna;
5. stycznia
I sobota
od g.10
Papieska, Szafirków, Wilczej Łąki, Kaliny, 4-listnej Koniczynki, Czeremchowa;
7. stycznia
poniedziałek
od g.16
Bohaterów, Ołówkowa, Wykrot, Insurekcji; Spadkowa, Sadkowska, Przeździecka; Parowozowa, Piskląt, Kazuńska;

data lokalizacje - ulice:


8. stycznia
wtorek
od g.16
osiedle "Koss" przy ul. Czołowej;
9. stycznia
środa
od g.16
Zegarynki, Tetmajera, Ciupagi/domy poza blokami osiedla/; Żyrardowska, Ambaras, Dynamiczna, Mazurska;
10. stycznia
czwartek
od g.16
Polnych Kwiatów; Brzozowy Zagajnik; Starego Dębu;
11. stycznia
piątek
od g.16
osiedle przy ul. Brzezińskiej /n-ry nieparzyste/ 15 - 29;
12. stycznia
sobota
od g.10
Zawiślańska, Kwietniowa, Zielonych Traw, Chlebowa; Pstra, Wąska, Ławnicza, Wieliszewska, Żółta, Chlubna/odc. od Zawiślańskiej do Chlebowej/; Boczańska, Grudowska, Połoniny, Łąkowa, Czajki;
14. stycznia
poniedziałek
od g.16
Pionierów, Cytadeli, Guńki; Marcelińska, Miętowa, Wyspiarska, Sygnałowa, Płochocińska 65 /czyli tzw. "Młyny"/
15. stycznia
wtorek
od g.16
Marywilska 44C; 46;
16. stycznia
środa
od g.16
Marywilska 48; 48A, 50, 52; 52A;
17. stycznia
czwartek
od g.16
Marywilska 54; 65;
18. stycznia
piątek
od g.16
Marywilska 56, 56A; 67;
19. stycznia
sobota
od g.10
Piwoniowa/od ul. Chlubnej/, Kłosowa, Łuczywo, Dwusieczna; osiedle "Ogrody Przyjaciół"; Wałuszewska /domy poza osiedlem/, Sianokosów, Arkony;
21. stycznia
poniedziałek
od g.16
osiedle przy ul. Wałuszewskiej, n-ry: 24 i 26;



22. stycznia
wtorek
od g.16
Przylesie 21, 21A, 23 i domy przy tej ulicy; Animuszu, Prząśniczek;
23. stycznia
środa
od g.16
J. Husa 18, 18A, 18B;
24. stycznia
czwartek
od g.16
Ciupagi 2, 2A;
25. stycznia
piątek
od g.16
Ciupagi 2B, 2C, 2D;
26. stycznia
sobota
od g.10
Wilkowiecka, Cudne Manowce, Stuletnia; Sarenki, Werandowa, Cichy Zakątek, Koziołka, Jelonka; Dylewska 20-22F, 2-4C, Ornecka 130-149;
28. stycznia
poniedziałek
od g.16
Krokwi 28; 30; 30B;
29. stycznia
wtorek
od g.16
Krokwi 30A; 32;
30. stycznia
środa
od g.16
Krokwi 30C; 32B;
31. stycznia
czwartek
od g.16
Krokwi 32A; 32C;
1. lutego
I piątek
od g.16
Krokwi 34;