Wizyta duszpasterska 2019/2020

2. grudnia poniedziałek
od g. 16
Liczydło, Powałów, Duninów, Modlińska 152-162A;
Ekspresowa, Nastawnicza;
15 Sierpnia, Pułaskiego, Kobierzycka, M.Kątskiego;
3. grudnia
wtorek
od g. 16
Wiklinowa;
Rozewska;
4. grudnia
środa
od g. 16
A.Fleminga, /n-ry nieparzyste/;
A.Fleminga /n-ry parzyste/;
5. grudnia
czwartek
od g. 16
Kołacińska – osiedle Srebrna Góra /n-ry 13-27d/;
Kołacińska – domy poza osiedlem;
Żywiczna;
6. grudnia
piątek
od g. 16
K.Szałasa, Lucynowska, Samowarowa;
7. grudnia
sobota
od g. 10
Zawiślańska, Kwietniowa, Zielonych Traw, Chlebowa;
Chlubna /od Zawiślańskiej do Chlebowej/, Pstra, Wąska;
Ławnicza, Żółta, Wieliszewska;
9. grudnia
poniedziałek
od g. 16
Weteranów, Sąsiedzka;
wtorek
od g. 16
Srebrnogórska;
Szałwiowa;
11. grudnia
środa
od g. 16
Czarnocińska, Dziatwy/poza osiedlem/, Modlińska 186;
Marchołta, Drogowa;
12. grudnia
czwartek
od g. 16
Fortel;
Uczniowska, Połączona;
Szynowa, Wczele, Uniwersału;
13. grudnia
piątek
od g. 16
Skuterowa, Drożdżowa;
Pasieki, Pszczela, Podróżnicza - osiedle - n-ry 17 i 19; Krokwi/poza osiedlem/, Podróżnicza/poza osiedlem/;
14. grudnia
sobota
od g. 10
Fletniowa /n-ry nieparzyste/, Bieszczadzka;
Fletniowa /n-ry parzyste/
Podkładowa, Karnicka, Semaforowa, Orchowiecka, Kiersnowskiego;
16. grudnia
poniedziałek
od g. 16
Kiersnowskiego 12, 14, 15, 16, 17; /na osiedlu/
Kiersnowskiego 18, 22, 24, 26; /na osiedlu/
Podgórna 16, 16A-D, 18 i domy przy tej ulicy; 
17. grudnia
wtorek
od g. 16
J. Mehoffera 103, 103A;
J. Mehoffera 103B;
J. Mehoffera 103C;
18. grudnia
środa
od g. 16
Czołowa/poza osiedlem/, blok Bohaterów 12, R. Palestera, Epopei;
Śpiewaków, W. Kaweckiej, L. Messal;
P. Negri, Celtów, Wikingów;
27. grudnia
piątek
od g. 9.00
Lemiesz, Zakręcona, Morwowa, Złotych Dębów, Borecka, Szklarniowa 2 i 4; Smugowa, Wyspiarska 45, Jeżowa, Łosia; Waligóry, Gitarowa, Perkusyjna, Operowa;
28. grudnia
sobota
od g.9.00
Cieślewskich, Bruszewska, Rybacka, Warmińska, Szklarniowa 23,24,28,30; Ornecka 77-124, Osieki, Uzdowska 9; Płochocińska 77a-104/bez nowych bloków!/, Przy Kanale 2,2a,5; Łazy, Młyńska, Inna, Gaik, Odłogi;
bez osiedla "Ogrody Przyjaciół"!
30. grudnia
poniedziałek
od g.9.00
Szamocin/bez ul. Wilkowieckiej i przyległych/, J. Kukuczki, Poręby, Konturowa, Płochocińska 105-158; 
2. stycznia
czwartek
od g.16
osiedle przy ul. Modlińskiej n-ry: 330A-W, 328B-Z; ul. Modlińska n-ry: 240-342, J. Husa 1-7B;
3. stycznia
I piątek
od g.16
 Pocztowa, Forsycji, Kosobudzka, Uzdowska 50-60A; 
4. stycznia
I sobota
od g. 9.30
 Papieska, Szafirków, Wilczej Łąki, Kaliny, 4-listnej Koniczynki, Czeremchowa;
7. stycznia
wtorek
od g.16
Bohaterów, Ołówkowa, Wykrot, Insurekcji; Spadkowa, Sadkowska, Przeździecka; Parowozowa, Piskląt, Kazuńska;

8. stycznia środa od godz. 16
Mehoffera 100-122; Parcelacyjna, Strzybnicka, Połoniny; ul. Czarodzieja, Geograficzna, Kabrioletu, Stągiewna, Modlińska 226-230; ul. J. Żiżki, J. Mehoffera przy Modlińskiej /n-ry 71-94/
9. stycznia
Czwartek
od godz. 16
osiedle Koss 32, 34, 36, 38, 40
10. stycznia piątek od godz. 16
Ambaras, Dynamiczna, Tetmajera Ciupagi Zegarynki, Żyrardowska cała, Mazurska;
11. stycznia sobota od godz. 9.30
ul. Wałuszewska/domy poza osiedlem!/, Sianokosów, Arkony; Henrykowska, Wadowicka, Chlubna  88-102, Dwusieczna, Łuczywo, Kłosowa, Piwoniowa
13. stycznia poniedziałek od godz. 16
Brzozowy Zagajnik, ul. Polnych Kwiatów; Starego Dębu;
14. stycznia wtorek od godz. 16
ul. Pionierów, Guńki, Cytadeli;  Lidzbarska; Boczańska, Grudowska, Łąkowa, Czajki;
15. stycznia środa od godz. 16
osiedle Brzezińska 15, 17,19, 21, 23, 25, 27, 29;
16. stycznia czwartek od godz. 16
Raciborska, Przytulna; Mehoffera 160, 162,164, 166
17. stycznia piątek od godz. 16
Zyndrama z Maszkowic; Mehoffera od torów do ul. Ślepej; Majorki; Ziołowa, Lemiesz 56-63;
18. stycznia sobota od godz. 9.30
Na Przełaj, Braniewska, Łazanowicka; Wyganowska, Ślepa; Tapetowa, Widna;
20. stycznia poniedziałek od godz. 16
 Ciupagi 2
21. stycznia wtorek od godz. 16
 Ciupagi 2a, 2b, 2c, 2d;
22. stycznia środa od godz. 16
Marywilska 44c, 46, 52a
23 stycznia czwartek od godz. 16
Marywilska 48, 48a, 50, 52, 54, 56, 56a;

24. stycznia piątek
od godz. 16

Marywilska 65 i 67

25. stycznia sobota
od godz. 9.30
Brzezińska, Zagrodecka, Szamotulska; Myśliwska, Samosiejki, Jabłoni;  Werandowa, Cichy Zakątek, Koziołka i Sarenki, Dylewska 20-22F, 2-4C; Ornecka 130-149; Wilkowiecka, Cudne Manowce, Stuletnia
27. stycznia poniedziałek od godz. 16
Ogrody Przyjaciół;
nowe bloki przy ul. Płochocińskiej 101H, 101J,101K,101L;
 
28. stycznia wtorek
od godz. 16
 os. Wałuszewska, n-ry 24, 24a, 24 b-y; 26a-z,
Krokwi 28;
29. stycznia środa
od godz. 16
 Krokwi  30; Przylesie 21, 21 a, 23, Animuszu, Prząśniczek;


30 stycznia czwartek
od godz. 16
 Krokwi 30B; 32; Husa 18, 18 a, 18 b;


31 stycznia piątek
od godz. 16
Krokwi 30A, 30C, Krokwi 32B;     

1 lutego sobota
od godz. 10.00
Krokwi 32A, 32C; 34 i  34A, 

3 lutego poniedziałek od godz. 16
Krokwi 36, 36A; Dziatwy 14, 14A, 14B, 14C;  


4 lutego wtorek
od godz. 16
Dziatwy  16, 16A, 16B, 16C; 18, 18A;


5 lutego środa
od godz. 16
Dziatwy 18B, 18C; 20, 20A, 20B, 20C;