sobota, 8 października 2016

ogłoszenia 2016.10.09 XXVIII niedziela zwykła

1. Dziś Niedziela Papieska po Mszach św. zbiórka do puszek na Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia.
    2. Dziś o godz. 16.30 spotkanie dla kandydatów do sakramentu bierzmowania z grupy starszej. Za tydzień w niedzielę 16 X o 16.30 spotkanie grupy młodszej. Obecność obowiązkowa.
    3. We czwartek 13 października różaniec po Mszy św. o godz. 18.00 z procesją fatimską.
    4. Spotkanie Wspólnoty „Myśląc Ojczyzna” we czwartek 13 października o godz. 19.00. Zapraszamy do współpracy.
    5. Za tydzień w niedzielę 16 października schola dziecięca „Totus Tuus” będzie obchodzić 5 lecie istnienia. O godz. 15.00 odbędzie się w Wieczerniku uroczysty koncert połączony ze słodką agapą. Serdecznie zapraszamy.
    6. Wspólnota papieska planuje pielgrzymkę autokarową do Ciechanowa, Opinogóry i Rostkowa w sobotę 15 października. Koszt 65 zł.
    7. Nabożeństwa Różańcowe codziennie po Mszy św. wieczornej. Różaniec z udziałem dzieci w poniedziałki, wtorki, środy, czwartki o godz. 17.00.
    8. Rycerze św. Jana Pawła II rozprowadzają kalendarz z odniesieniami do historii. Koszt 30 zł.
    9. Księgarnia Katolicka obecnie istniejąca przy parafii Matki Pięknej Miłości informuje o zmianie adresu. Od najbliższego poniedziałku zapraszają na ul. Świderską 109.