sobota, 24 lipca 2021

Ogłoszenia 2021.07.25 XVI Niedziela zwykła

• Dziś przypada święto św. Jakuba Apostoła, a także wspomnienie św. Krzysztofa. Po każdej Mszy św. poświęcenie pojazdów mechanicznych modlitwa za kierowców, a także za dzieło misyjne MIVA Polska wspierające misjonarzy w nabywaniu środków lokomocji.

• Dziś ostatnia niedziela lipca o godz. 19.30 Msza św. za Ojczyznę.

• Na wyjeździe wakacyjnym jest ks. Marek Gawle. W tym czasie pomocą służą nam ks. Kazimierz i ks. Marek sercanin.

• W lipcu i w sierpniu w niedzielę nie ma Mszy św. o godz. 1300. Msze św. w tygodniu o 700 i 1800. Natomiast kancelaria parafialna będzie czynna w poniedziałki, środy, czwartki i piątki od godz. 1600 do 1730.

• Adoracje Najświętszego Sakramentu w okresie wakacyjnym we czwartki od 1500 do 1800.

• Jutro 26 dzień lipca wspomnienie św. Joachima i Anny modlimy się za dziadków i babcie.

• We środę 28 lipca po wieczornej Mszy św. modlitwy przed beatyfikacją Sługi Bożego kardynała Stefana Wyszyńskiego.

• Za tydzień pierwszy dzień sierpnia przypada 77 rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego.

• Przypominamy o potrzebie zachowania ostrożności i zasad dystansu oraz maseczek w przestrzeni kościelnej.

• Mimo, że jest lato w przestrzeni kościoła prosimy o stosowny ubiór.

• Wszystkim rozpoczynającym wakacje oraz gościom życzymy udanego wypoczynku, pogłębienia relacji z Panem Bogiem i ludźmi.

• Wyższe Seminarium Duchowne Diecezji Warszawsko-Praskiej w Warszawie ul. Mehoffera 2 zatrudni panie do pracy w kuchni na pełny etat. Bliższe informacje pod nr telefonu: 511 489 824. CV prosimy wysyłać na e-mail: kontakt@wsddwp.edu.pl.