sobota, 17 września 2022

Ogłoszenia XXV niedziela zwykła 18.09.2022 r.

·       Dziękuję wszystkim, którzy się  włączyli się w Parafialny „Festyn z Prymasem”.

·       Dziś przypada Niedziela Środków Społecznego Przekazu. Po wszystkich Mszach Świętych przedstawiciele Radia Warszawa będą rozdawali ramówki z programem, a także przeprowadzą kwestę na rzecz Radia Warszawa. Będzie można nabyć radiowe płócienne torby-cegiełki z cytatami motywacyjnymi.

·       Po przerwie wakacyjnej wracajmy do spotkań formacyjnych w grupach parafialnych.

·       Dziś po Mszy św. wieczornej spotkanie Wspólnoty Papieskiej.

·       We czwartek po Mszy św. wieczornej spotkania Wspólnoty Biblijnej.

·       W sobotę o godz. 10.00 odbywają się próby dziecięcej scholi Totus Tuus. Schola śpiewa na Mszach św.  w niedziele o godz. 10.00.

·       Spotkania dzieci komunijnych ich rodziców lub ich opiekunów w 2 grupach pierwsze spotkania:

- dziś o g. 16.30 grupa I:  SP 110, Mentis i Nasza Szkoła, Inspiracja, STO;

- niedziela 25 września g. 16.30 grupa II: SP 257, 367;

·       Młodzież z klas VIII i I szkoły średniej uczęszczająca na katechezę, może zapisać się do nowej grupy przygotowującej się do sakramentu bierzmowania do ks. Jarosława;

·       We czwartek 22 września po Mszy św. o godz. 18.00 nabożeństwo Papieskie.

Zapraszamy na pielgrzymkę śladami Prymasa Tysiąclecia - Sanktuaria Opolszczyzny 22-23 października  br. Koszt: 390 zł( przy grupie 40 osób).