sobota, 21 lipca 2018

ogłoszenia 2018.07.22 XVI niedziela zwykła

  • Dziś po Mszy św. wieczornej Nowenna za przyczyną św. Jana Pawła II.
  • W poniedziałek 23 lipca przypada święto św. Brygidy Szwedzkiej , zakonnicy patronki Europy. We środę Św. Jakuba Apostoła, a we czwartek wspomnienie Świętych Joachima i Anny, Rodziców Najświętszej Maryi Panny.
  • Z miesiącem lipcem zaczyna obowiązywać wakacyjny grafik duszpasterski. W niedziele nie będzie Mszy świętej o godzinie 1300, w dni powszednie nie będzie Mszy świętych o godzinie 700. Kancelaria parafialna będzie czynna w poniedziałki, środy, czwartki i piątki w godzinach 1600 – 1730.
  • Za tydzień po każdej mszy św. poświęcenie pojazdów. A tydzień o 19.30 Msza św. za Ojczyznę. Serdecznie zapraszamy.
  • Wszystkim udającym się na wakacje życzymy miłego i bezpiecznego wypoczynku oraz szczęśliwego powrotu. Rodziców prosimy, aby przypominali organizatorom wypoczynku i dzieciom o obowiązku uczestniczenia we Mszy św. niedzielnej.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz