piątek, 31 grudnia 2021

Ogłoszenia 2022.01.02 r. II Niedziela po Bożym Narodzeniu

1.    Dziś w niedzielę 2 stycznia po Mszy św. wieczornej odbędzie się koncert kolędowy Śpiewajcie aniołowie w wykonaniu Ekumenicznego Chóru Kameralnego Kościoła Ewangelicko Reformowanego w Warszawie pod dyrekcją Zbigniewa Szablewskiego. Serdecznie zapraszamy. Po koncercie będzie można nabyć płyty z utworami tego zespołu.

2.     We czwartek 6 stycznia obchodzimy Uroczystość Objawienia Pańskiego. Msze św. z uroczystości we środę o godz. 18.00, następnie we czwartek tak jak w niedzielę o godz. 7.00, 8.30, 10.00, 11.30, 13.00, 18.00. Na Mszach św. poświęcenie kredy i kadzidła. Taca na misje.

3.     Za tydzień  9 stycznia niedziela Chrztu Pańskiego kończy okres Bożego Narodzenia.

4.     W tym tygodniu przypada 7 stycznia I piątek miesiąca. Wizyta u chorych od g. 9.00. Msze św. o g. 7.00, 16.30 i 18.00. Spowiedź na Mszach św. a po południu od g.16.00.

5.     8 stycznia odbędą się modlitwy z I sobota miesiąca, Msza św. wynagradzająca o godz. 16.00, a po niej Różaniec.

6.     W poniedziałek 17 stycznia o godz. 19.00 Spotkanie Parafialnej Rady Duszpasterskiej.

7.     W Nowym Roku możliwe będą wizyty duszpasterskie w naszych domach na zaproszenie. Zaproszenia na wizytę duszpasterską  możemy zostawić w zakrystii, kancelarii osobiście lub telefonicznie tel. 22 203 61 38, a także mailowo poprzez stronę parafialną. Prosimy podać nazwisko, adres i kontakt telefoniczny bądź mailowy dla umówienia spotkania.

8.     Zapraszamy na Msze kolędowe i spotkania duszpasterskie z określonych rejonów parafii. Rozpoczniemy je po Nowym Roku o godz. 19.00 w następującym porządku:

lokalizacja - ulice:

3 tycznia g.19

poniedziałek

Ekspresowa, Nastawnicza, Liczydło, Powałów, Duninów, Modlińska 152-162A, 15 Sierpnia, Pułaskiego, Kobierzycka, M. Kątskiego; A. Fleminga

4. stycznia

wtorek g. 19

Kołacińska cała z osiedlem "Srebrna Góra", Rozewska, Żywiczna, Weteranów, Sąsiedzka, K. Szałasa, Lucynowska, Samowarowa;

7 stycznia

piątek g. 19

Srebrnogórska, Szałwiowa, Wiklinowa,  Fortel, Szynowa, Wczele, Uniwersału;

10 stycznia

poniedziałek  g. 19

Czarnocińska, Dziatwy/poza osiedlem/, Modlińska 186; Marchołta, Drogowa, Uczniowska, Połączona; Skuterowa, Drożdżowa; Pasieki, Pszczela, Podróżnicza – cała z osiedlem; Krokwi/poza osiedlem/,  braci Zawadzkich;

11. stycznia

wtorek  g. 19

Dziatwy osiedle;

12. stycznia

Środa  g. 19

ul. Krokwi osiedle Klasyków, nowe bloki z ul. Klasyków;

13 stycznia

Czwartek   g. 19

J. Mehoffera - od ul. Modlińskiej  do lasu,  Czarodzieja, Geograficzna, Stągiewna, Modlińska od 228 do nr 242 z osiedlem, Przylesie, J. Żiżki, Czeremchowa, Rustykalna, Papieska, Szafirków, Wilczej Łąki, Kaliny, 4-listnej Koniczynki, Animuszu, Prząśniczek, Przylesie i J. Husa bloki i domy;

wtorek, 28 grudnia 2021

Ogłoszenia 2022.01.01 Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi

1.    Dziś 1 stycznia 2022 r. nie ma Mszy św. o godz. 7.00.  Msze św. o godz. 8.30, 10.00, 11.30, 13.00 i 18.00.

2.    Jutro w niedzielę 2 stycznia po Mszy św. wieczornej odbędzie się koncert kolędowy Śpiewajcie aniołowie w wykonaniu Ekumenicznego Chóru Kameralnego Kościoła Ewangelicko Reformowanego w Warszawie pod dyrekcją Zbigniewa Szablewskiego. Serdecznie zapraszamy. Po koncercie będzie można nabyć płyty z utworami tego zespołu.

3.     W Nowym Roku możliwe będą wizyty duszpasterskie w naszych domach na zaproszenie. Zaproszenia na wizytę duszpasterską  możemy zostawić w zakrystii, kancelarii osobiście lub telefonicznie tel. 22 203 61 38, a także mailowo poprzez stronę parafialną. Prosimy podać nazwisko, adres i kontakt telefoniczny bądź mailowy dla umówienia spotkania.

4.     Zapraszamy na Msze kolędowe i spotkania duszpasterskie z określonych rejonów parafii. Rozpoczniemy je po Nowym Roku o godz. 19.00 w następującym porządku:

data

lokalizacja - ulice:

3 tycznia

poniedziałek

od g. 19

4. stycznia

wtorek g. 19

Kołacińska cała z osiedlem "Srebrna Góra", Rozewska, Żywiczna, Sąsiedzka, K. Szałasa, Lucynowska, Samowarowa;

7 stycznia

piątek g. 19