sobota, 11 grudnia 2021

Ogłoszenia 2020.12.12 r. III niedziela Adwentu

  ·       Dziś rozpoczynamy Rekolekcje parafialne 12 -15 grudnia /niedziela – środa/. Program rekolekcji poniżej:

  ·       Dziś adwentowy Wieczór Uwielbienia po Mszy św. wieczornej.

  ·       Ks. Jarosław zaprasza po Mszy wieczornej na spotkanie starszą grupę młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania.

  ·       Msze św. roratnie w tygodniu od poniedziałku do soboty o 6.45. Zapraszamy na dodatkowe Msze roratnie we wtorki i czwartki o 18.00 dla dzieci i młodzieży i wszystkich, którzy nie mogą uczestniczyć w we mszach porannych.

  ·       Jak co roku w adwencie przygotowujemy paczki dla potrzebujących, zakupione dary: żywność trwałą oraz chemię domową  przynosimy do środy 15 grudnia i składamy w przedsionku naszej świątyni. We środę po Mszy św. rekolekcyjnej o godz. 18.00 przygotowujemy paczki w Wieczerniku, a w sobotę od godz. 9.00 rozwozimy paczki do potrzebujących. Zapraszamy do pomocy.

  ·       Opłatki i świece Wigilijnego dzieła Pomocy Dzieciom możemy nabyć w pomieszczeniu pod chórem.

  ·       Zapraszamy uczniów klas 4-6 na spotkanie oazy dzieci Bożych w każdy piątek o godz. 17.00 w Wieczerniku.

  ·       W najbliższą sobotę 18 grudnia o godz. 10.00 przedświąteczna zbiórka służby liturgicznej.

  ·       Za tydzień w niedzielę 19 grudnia po Mszy św. o godz. 18.00 spotkanie młodszej grupy kandydatów do bierzmowania.

  ·       Z racji na trwającą pandemię 24 grudnia odbędą się dwie Msze zwane pasterką o godz. 22.00 i o północy. 

  ·       Spotkania duszpasterskie z określonych rejonów parafii rozpoczniemy po nowym roku. Możliwe będą wizyty w naszych domach na zaproszenie. Zaproszenia na wizytę duszpasterską  możemy zostawić w zakrystii, kancelarii osobiście lub telefonicznie tel. 22 203 61 38, a także mailowo poprzez stronę parafialną. Prosimy podać nazwisko, adres i kontakt telefoniczny bądź mailowy dla umówienia spotkania.

  ·       Pamiętajmy o postawach miłości w czasie pandemii, zachowajmy środki ostrożności w naszym zgromadzeniu, poprzez noszenie maseczek i zachowanie dystansu.

   

   

  Brak komentarzy:

  Prześlij komentarz