niedziela, 26 grudnia 2021

Ogłoszenia 2020.12.26 Niedziela Świętej Rodziny Jezusa, Maryi i Józefa

    

1.    Dziś drugi dzień świąteczny obchodzimy Święto św. Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa. Taca na budowę kościołów w diecezji warszawsko-praskiej. Nie będzie Mszy św. za Ojczyznę.

2.    We wtorek po Mszy św. wieczornej nowenna do błog. Kard. Wyszyńskiego.

3.    W piątek 31 grudnia o godz. 18.00 Msza św. dziękczynno-przebłagalna na zakończenie roku 2021.

4.  2 stycznia po Mszy św. wieczornej odbędzie się koncert kolędowy Śpiewajcie aniołowie w wykonaniu Ekumenicznego Chóru Kameralnego Kościoła Ewangelicko Reformowanego w Warszawie pod dyrekcją Zbigniewa Szablewskiego. Serdecznie zapraszamy. Po koncercie będzie można nabyć płyty z utworami tego zespołu.

5.     Spotkania duszpasterskie z określonych rejonów parafii rozpoczniemy po nowym roku. Możliwe będą wizyty w naszych domach na zaproszenie. Zaproszenia na wizytę duszpasterską  możemy zostawić w zakrystii, kancelarii osobiście lub telefonicznie tel. 22 203 61 38, a także mailowo poprzez stronę parafialną. Prosimy podać nazwisko, adres i kontakt telefoniczny bądź mailowy dla umówienia spotkania.

6.     1 stycznia początek Nowego Roku uroczystość świętej Bożej Rodzicielki Maryi. Msze św. o godz. 8.30, 10.00,11.30, 13.00 i o 18.00.

7.     Pamiętajmy o postawach miłości w czasie pandemii, zachowajmy środki ostrożności w naszym zgromadzeniu, poprzez noszenie maseczek i zachowanie dystansu.

8.     Msze kolędowe rozpoczniemy po Nowym Roku. 3 stycznia w poniedziałek o godz. 19.00. po Nowym Roku zapraszamy:

data

lokalizacja - ulice:

3 tycznia

poniedziałek

od g. 19

Ekspresowa, Nastawnicza, Liczydło, Powałów, Duninów, Modlińska 152-162A, 15 Sierpnia, Pułaskiego, Kobierzycka, M. Kątskiego; A. Fleminga 

4. stycznia

wtorek g. 19

Kołacińska cała z osiedlem "Srebrna Góra", Rozewska, Żywiczna, Sąsiedzka, K. Szałasa, Lucynowska, Samowarowa;

7 stycznia

piątek g. 19

Srebrnogórska, Szałwiowa, Wiklinowa,  Fortel, Szynowa, Wczele, Uniwersału;

10 stycznia

poniedziałek o g. 19

Czarnocińska, Dziatwy/poza osiedlem/, Modlińska 186; Marchołta, Drogowa, Uczniowska, Połączona; Skuterowa, Drożdżowa; Pasieki, Pszczela, Podróżnicza – cała z osiedlem; Krokwi/poza osiedlem/,  braci Zawadzkich; 

11. stycznia

wtorek  g. 19

Dziatwy osiedle;

 

12. stycznia

Środa  g. 19

 ul. Krokwi osiedle Klasyków, nowe bloki z ul. Klasyków;

13 stycznia

czwartek

od g. 19

J. Mehoffera - od ul. Modlińskiej  do lasu,  Czarodzieja, Geograficzna, Stągiewna, Modlińska od 228 do nr 242 z osiedlem, Przylesie, J. Żiżki, Czeremchowa, Rustykalna, Papieska, Szafirków, Wilczej Łąki, Kaliny, 4-listnej Koniczynki, Animuszu, Prząśniczek, Przylesie i J. Husa bloki i domy;

 

 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz