sobota, 4 grudnia 2021

Ogłoszenia 2020.12.05 r. II niedziela Adwentu

1.     Dziś zbiórka do puszek na pomoc dla Kościoła na Wschodzie.

2.     Dziś  o godz. 1000 Msza św. dla dzieci i rodziców przygotowujących się do I Komunii ze szkół SP. 367, Nasza Szkoła, Mentis , STO i Inspiracja, a o godz. 11.30 SP 110 i 257. 

3.     Msze św. roratnie w tygodniu od poniedziałku do soboty o 6.45. Zapraszamy na dodatkowe Msze roratnie we wtorki i czwartki o 18.00 dla dzieci i młodzieży i wszystkich, którzy nie mogą uczestniczyć w we mszach rannych.

4.     Rekolekcje parafialne 12 -15 grudnia /niedziela – środa/. Program rekolekcji poniżej.

5.     Czas adwentu czas przygotowania miejsca dla Chrystusa w naszych sercach, w naszej wspólnocie. Byśmy mieli skarb w niebie, będziemy, jak co roku, przygotowywać paczki dla potrzebujących. Początek akcji od przyszłej niedzieli do środy 15 grudnia. Zakupione dary: żywność trwałą oraz chemię domową  składamy w przedsionku naszej świątyni.

6.     We wtorek 7 XII o godz. 19.00 odbędzie się spotkanie Parafialnego Zespołu Caritas.

7.     Opłatki i świece Wigilijnego dzieła Pomocy Dzieciom możemy nabyć w pomieszczeniu pod chórem.

8.     We środę  8 grudnia obchodzimy Uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny oraz  13 rocznicę konsekracji naszej świątyni. Msze św. o godz. 6.45, 9.00 i 18.00. Msza św. wieczorna będzie sprawowana w sposób bardziej uroczysty, będziemy dziękować za łaskę, że w naszym pokoleniu mogliśmy wznieść tę świątynię, Bogu na chwałę i na nasz pożytek duchowy i ludzki. 

9.     Za tydzień  po Mszy św. wieczornej adwentowy Wieczór Uwielbienia, a także spotkanie wspólnoty Papieskiej.

10. Ks. Jarosław zaprasza 12 grudnia po Mszy wieczornej na spotkanie starszą grupę młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania.

11. Pamiętajmy o postawach miłości w czasie pandemii, zachowajmy środki ostrożności w naszym zgromadzeniu, poprzez noszenie maseczek i zachowanie dystansu.

 

 


    Brak komentarzy:

    Prześlij komentarz