sobota, 25 grudnia 2021

Ogłoszenia 2020.12.25 BOŻE NARODZENIE oraz Niedziela Świętej Rodziny Jezusa, Maryi i Józefa

Bóg się rodzi moc truchleje, Pan Niebiosów obnażony, ogień krzepnie, blask ciemnieje, ma granice Nieskończony” – słowami kolędy wyrażamy nasze zdumienie i radość z Bożego Narodzenia, a to co niepojęte wyśpiewujemy z głębi serca. Obdarowani Narodzeniem Boga w czasie i przestrzeni, jesteśmy wdzięczni tym bardziej, że On w najgłębszym wymiarze przyszedł nas na nowo urodzić do miłości i do wieczności, byśmy istnieli ku chwale Majestatu Boga. Niech ta świadomość obdarowania Jezusem przeniknie nas, nasze relacje, niech pomnoży w nas radość życia, byśmy stawali się darem dla innych.  Wasi duszpasterze!  

                  

1.     Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w przygotowanie paczek dla rodzin wielodzietnych i ubogich. Dziękuję Parafialnemu Zespołowi Caritas,  wszystkim  darczyńcom, pakującym i rozwożącym paczki. Nasza pomoc dotarła do 50 rodzin i do bezdomnych. Bóg zapłać.

2.     Taca z Pasterki na Fundusz Obrony Życia.

3.     Następne Msze św. w pierwszy dzień świąteczny w sobotę 25 grudnia o g. 830, 1000, 1130, 1300 i o 1800.  

4.    W niedzielę 26 grudnia drugi dzień świąteczny obchodzimy Święto św. Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa. Msze św. jak w niedzielę. Taca na budowę nowych świątyń w naszej diecezji. Nie będzie Mszy św. za Ojczyznę.

5.    2 stycznia po Mszy św. wieczornej odbędzie się koncert kolędowy Śpiewajcie aniołowie w wykonaniu Ekumenicznego Chóru Kameralnego Kościoła Ewangelicko Reformowanego w Warszawie pod dyrekcją Zbigniewa Szablewskiego. Serdecznie zapraszamy. Po koncercie będzie można nabyć płyty z utworami tego zespołu.

6.     Spotkania duszpasterskie z określonych rejonów parafii rozpoczniemy po nowym roku. Możliwe będą wizyty w naszych domach na zaproszenie. Zaproszenia na wizytę duszpasterską  możemy zostawić w zakrystii, kancelarii osobiście lub telefonicznie tel. 22 203 61 38, a także mailowo poprzez stronę parafialną. Prosimy podać nazwisko, adres i kontakt telefoniczny bądź mailowy dla umówienia spotkania.

7.     Msze kolędowe rozpoczniemy po Nowym Roku. 3 stycznia w poniedziałek o godz. 19.00.  Poniżej podajemy porządek wizyt w kolejnych numerach Naszego głosu:

Data

lokalizacja - ulice:

3 tycznia

poniedziałek

od g. 19

Ekspresowa, Nastawnicza, Liczydło, Powałów, Duninów, Modlińska 152-162A, 15 Sierpnia, Pułaskiego, Kobierzycka, M. Kątskiego; A. Fleminga 

4. stycznia

wtorek g. 19

Kołacińska cała z osiedlem "Srebrna Góra", Rozewska, Żywiczna, Sąsiedzka, K. Szałasa, Lucynowska, Samowarowa;

7 stycznia

piątek g. 19

Srebrnogórska, Szałwiowa, Wiklinowa,  Fortel, Szynowa, Wczele, Uniwersału;

 

 


    Brak komentarzy:

    Prześlij komentarz