sobota, 22 lipca 2023

Ogłoszenia 2023.07.23 XVI niedziela zwykła

·       Dziś  gościmy w naszej parafii ks. Marka Jaśkowskiego misjonarza Zachodniej Syberii, proboszcza Surguckiej parafii. Po Mszy św. zbiórka do puszek na organizację zaplecza duszpasterskiego.

·       W tym tygodniu przypadają następujące wspomnienia i święta. W poniedziałek św. Kingi dziewicy, we wtorek św. Jakuba Apostoła, we środę św. Joachima i Anny Rodziców Najświętszej Maryi Panny, w sobotę świętych Marii, Marty i Łazarza.

·       Za tydzień w niedzielę po Mszach św. poświęcenie pojazdów i modlitwa za kierowców.

·       Za tydzień Msza św. za Ojczyznę o godz. 18.00.

·       W parafii mamy porządek wakacyjny. Msze św. w niedzielę o godz. 7.00, 8.30, 10.00, 11.30 i 18.00.  Nie będzie Mszy św. o godz. 13.00. Kancelaria parafialna czynna w poniedziałek, środę, czwartek i piątek po południu od godz. 16.00 do 17.30.  Do spowiedzi w tygodniu przychodzimy 15 minut przed Mszą św.

·       Adoracja Najświętszego Sakramentu w okresie wakacyjnym we czwartki od godz. 15.00 do 18.00.

·       Serdecznie witamy gości, którzy przebywają na terenie naszej parafii.  

·        Wszystkim udającym się na wakacje życzymy odpoczynku, bezpiecznych powrotów do domów. Niech będzie to czas prawdziwego odpoczynku i spotkania z Bogiem, w modlitwie, w Słowie Bożym, w sakramentach, w drugim człowieku i w przyrodzie.

 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz