sobota, 31 stycznia 2015

ogłoszenia 2015.02.01 IV niedziela zwykła


W sobotę zakończyliśmy wizytę duszpasterską naszych parafian. Udało się nam odwiedzić prawie połowę rodzin zamieszkujących naszą parafię. Dziękujemy wszystkim, którzy nas przyjmowali, za ofiary składane przy okazji kolędy. Przybywa nam młodych rodzin, które zamieszkują nowe osiedla, dzięki nim stajemy się parafią coraz młodszą, przybywa dzieci. Nowe rodziny i małżeństwa są wyzwaniem duszpasterskim, by włączyć je do naszej parafialnej wspólnoty. Przybywa też rodzin doświadczających ubóstwa, rozpadu jedności, lęku związanych z niepewnością na rynku pracy, a także osób starszych opuszczonych i samotnych, mających problemy z utrzymaniem mieszkania czy z zakupem leków.

Zapraszamy na katechezy dla dorosłych i młodzieży. Katechezy odbywa się w poniedziałki i czwartki o godz. 20.00 w sali Wieczernik. Katechezy pozwolą nam odkryć na nowo obecność Boga w naszym życiu, odkryć na nowo Chrzest, który przyjęliśmy jako niemowlęta. W tym tygodniu katechezy na temat: Kim dla Ciebie jest Pan Bóg? Druga dotyczy sensu życia. Serdecznie zapraszamy.

Jutro 2 lutego w poniedziałek obchodzimy Święto Ofiarowania Pańskiego, zwane świętem Matki Bożej Gromnicznej. Msze św. o godz. 7.00, 9.00, 16.30 i 18.00. To Dzień Życia Konsekrowanego. Taca na klasztory klauzurowe. Kancelaria nieczynna.

W piątek przypada I piątek miesiąca. Wizyta u chorych od godz. 9.00. Spowiedź od godz. 16.00. Msze św. o godz. 7.00, 16.30 i 18.00. Wieczorem po mszy św. Wieczór Uwielbienia, zapraszamy wszystkich, którzy chcą pogłębienia daru modlitwy. Kancelaria po południu w piątek nie będzie czynna.

I sobota miesiąca. O 16.30 Msza św. o Niepokalanym Sercu Maryi, o 17.15 Różaniec. Spotkanie Kół Żywego Różańca o godz. 16.00, a spotkanie Wspólnoty Rodzin po Mszy św.

Spotkanie kandydatów do Sakramentu Bierzmowania z grupy starszej będzie w niedzielę, 8 lutego o godz. 16.30, a grupa młodsza spotyka się w niedzielę, 15 lutego również o godz. 16.30. Obecność obowiązkowa.

Spotkanie Parafialnej Rady Duszpasterskiej 9 lutego o godz. 19.00.

Wracamy do zwyczajnego porządku pracy kancelaryjnej. Poniedziałki, wtorki , środy, czwartki i piątki od 7.30 d 8.00 rano i od 16.00 do 17.30 po południu.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz