sobota, 7 lutego 2015

Ogłoszenia 2015.02.08 V niedziela zwykła

 • Święty Paweł mówi: „Biada mi gdybym nie głosił Ewangelii.” W tym tygodniu katechezy kerygmatyczne, przepowiadające tajemnicę Chrystusa Ukrzyżowanego i Zmartwychwstałego. Zapraszamy wszystkich, a zwłaszcza poszukujących, przeżywających kryzysy, trudności życiowe, pragnących głębiej przeżywać swoją wiarę. Błogosławiony papież Paweł VI powiedział: „Nie istnieje chrześcijanin niemy, nie istnieje chrześcijanin niepłodny, nie istnieje chrześcijanin, który by żył tylko dla siebie; on ma żyć dla wspólnoty, dla Ciała mistycznego, które nazywa się Kościołem”(audiencja ogólna 12 stycznia 1977r.). Katechezy odbywają się w poniedziałki i czwartki o godz. 20.00 w sali Wieczernik. Serdecznie zapraszamy.
 • Dziś na Mszach św. o godz. 10.00, 11.30 i 18.00 Parafialny Dzień Życia Konsekrowanego.
 • W piątek 13 lutego po mszy św. o godz. 18.00 Wieczór Uwielbienia, zapraszamy wszystkich, którzy chcą pogłębienia daru modlitwy. 
 • Spotkanie kandydatów do Sakramentu Bierzmowania z grupy starszej odbędzie się dziś o godz. 16.30, a grupa młodsza spotyka się w niedzielę, 15 lutego również o godz. 16.30. Obecność obowiązkowa.
 • Spotkanie Parafialnej Rady Duszpasterskiej jutro 9 lutego o godz. 19.00.
 • Wracamy do zwyczajnego porządku pracy kancelaryjnej. Poniedziałki, wtorki , środy, czwartki i piątki od 7.30 d 8.00 rano i od 16.00 do 17.30 po południu.
 • W związku z obchodami Światowego Dnia Chorego ks. Arcybiskup Henryk Hoser Ordynariusz naszej diecezji zarządzna przyszłą niedzielę przeprowadzenie zbiórki do puszek Caritas na leczenie i rehabilitację chorych dzieci.
 • Młodzież i dorosłych zapraszamy do śpiewania w chórze. Próba głosów męskich w czwartek o g. 19.15, całego chóru w piątek o g. 19.15 w sali chórze.
 • Wspólnoty Papieska i Myśląc Ojczyzna zapraszają na zwiedzanie Muzeum Powstania Warszawskiego w sobotę 7 marca 2015 r. Zbiórka na parkingu przed kościołem o godz. 9.00. Koszt 30 zł.
 • Wspólnota Papieska zaprasza na pielgrzymkę do Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w krakowskich Łagiewnikach, Wadowic oraz Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej na Krzeptówkach w Zakopanem, która odbędzie się w dniach 18-19 kwietnia 2015 r. Koszt 300 zł.
 • Gimnazjum na ul. Przytulnej 3 w Choszczówce zaprasza na Bajkę dla Choszczówki pod tytułem „Kraina Lodu”. Spektakl odbędzie się w sobotę 14 lutego o godz. 14.00 w budynku Gimnazjum. Miłośników przygód w krainie fantazji zapraszają uczniowie klasy Ia oraz samorząd.  

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz