środa, 18 marca 2015

Ogłoszenia 2015.03.22 V Niedziela Wielkiego Postu

  • Droga Krzyżowa w najbliższy piątek- dla dzieci o godzinie 16.00, O 19.00 wspólna droga krzyżowa na placu kościelnym.
  • W niedziele zapraszamy na Gorzkie Żale o 17.00.
  • Parafialne Rekolekcje Wielkopostne od V Niedzieli Wielkiego Postu 22-25 marca. Głosi ksiądz Piotr Majewski doktorant UKSW.
  • Rekolekcje dla szkół podstawowych 22-25 III. Bardzo prosimy rodziców dzieci , aby wsparli nauczycieli i wychowawców w opiece nad dziećmi w czasie rekolekcji.
  • Parafialny Zespół Caritas informuje o następujących akcjach na rzecz potrzebujących: świece i paschaliki do nabycia w pomieszczeniu pod chórem, skarbonki oraz paczki świąteczne, przynosimy żywność oraz chemię gospodarczą. Zakończenie zbiórki w ostatnim dniu rekolekcji. We czwartek zapraszamy wszystkich chętnych do pakowania produktów. Rozwiezienie paczek w piątek i sobotę zapraszamy chętne osoby z samochodem.  
  • Dziś spotkanie kandydatów do bierzmowania grupa starsza o godz. 15.30. Obecność obowiązkowa. Uroczystość bierzmowania odbędzie się 17 kwietnia br. o godz. 18.00.
  • Za tydzień niedziela Palmowa Męki Pańskiej. Na każdej Mszy św. poświęcenie palm.
  • Zapraszamy na Kiermasz Rękodzieła, który odbędzie się w niedzielę 29 marca 2015 r. w Wieczerniku w godz. 9.00 - 15.00. W programie prezentacja twórczości około 20 artystów i twórców rękodzieła, warsztaty, wystawy oraz tradycyjnie - kiermasz ciast. Serdecznie zachęcamy Parafian do udziału w kiermaszu ciast i przyniesienie domowego wypieku. Dochód ze sprzedaży ciast przeznaczany jest na rzecz dzieł Caritas Parafialnej.
  • 25 III Dzień Świętości Życia – Msza św. na zakończenie z możliwością podjęcia Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego oraz błogosławieństwem dla rodziców oczekujących dziecka.  

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz