sobota, 11 kwietnia 2015

ogłoszenia 2015.04.12 Niedziela Miłosierdzia

  • Dziś zakończenie oktawy Wielkiej Nocy i Niedziela Miłosierdzia. Możliwość uzyskania odpustu zupełnego poprzez odmówienie Koronki do Miłosierdzia Bożego w kościele wobec Najświętszego Sakramentu wystawionego lub przechowywanego w tabernakulum, albo też odmawiając Ojcze nasz, Wierzę w Boga i modlitwę Jezu miłosierny, ufam Tobie. O g. 15.00 koronka do Bożego Miłosierdzia. Taca na dzieła charytatywne Caritas naszej diecezji. Rozpoczyna się Tydzień miłosierdzia.
  • W piątek 17 kwietnia o godz. 18.00 odbędzie się Uroczystość udzielenia Sakramentu Bierzmowania młodzieży naszej parafii. Szafarzem będzie ks. biskup Marek Solarczyk.
  • We wtorek o 19.00 spotkanie Parafialnego Zespołu Caritas.
  • Spotkanie kandydatów do bierzmowania grupa starsza dziś o godz. 15.30. Grupa młodsza za tydzień w niedzielę o godz. 16.30.
  • Spotkanie Parafialnej Rady Duszpasterskiej w przyszły poniedziałek IV kwietnia o 19.00.
  • Spotkanie z rodzicami dzieci I komunijnych 22 kwietnia (środa) godz. 19.00.
  • Spotkanie rodziców dzieci, które obchodzą rocznicę I Komunii św. 21 kwietnia (wtorek) godz. 19.00.
  • Wręczenie książeczek dzieciom przygotowującym się do I Komunii 26 kwietnia godz. 10.00 i 11.30.
  • Za tydzień będzie głosił kazania ks. Andrzej Kinowski, kiedyś pracował w parafii na Tarchominie, dziś pracuje w polskiej parafii na Ukrainie o wdzięcznej nazwie Szaróweczka. Po Mszy św. będzie zbierał datki na remont kościoła.
  • 25 kwietnia III pielgrzymka Kół Żywego Różańca w sanktuarium Matki Bożej Swojczowskiej w Otwocku. Wyjazd autokarem o godz. 8.00 spod kościoła.
  • W dniach 10-20 października organizujemy parafialną pielgrzymkę do Włoch. W programie m. in. zwiedzanie Rzymu i Watykanu, Wenecji, Padwy, Sieny, Neapolu, Pompejów, nawiedzenie San Giovanni Rotondo i sanktuariów w Monte Sant'Angelo, Manopello, Loreto, modlitwa przy grobie Jana Pawła II oraz na cmentarzu żołnierzy polskich na Monte Cassino, udział w audiencji generalnej z papieżem Franciszkiem. Koszt pielgrzymki ok. 2500 zł + 100 euro za wstępy, lokalne opłaty i przewodników. Zapisy z wpłatą zaliczki 500 zł w kancelarii parafialnej.
  TU WPROWAD Ź TEKST
 • TU WPROWADŹ TEKST

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz