sobota, 18 kwietnia 2015

ogłoszenia 2015.04.19 III Niedziela Wielkanocna

  Dziś kazania głosi ks. Andrzej Kinowski, który pracuje w polskiej parafii na Ukrainie. Po Mszy św. będzie zbierał datki na remont kościoła.
 • W miniony piątek odbyła się Uroczystość udzielenia Sakramentu Bierzmowania młodzieży naszej parafii. Ks. biskup Marek Solarczyk udzielił tego sakramentu grupie 62 osobom. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy pomagali w przygotowaniu do tego sakramentu. Ks. Janowi, animatorom prowadzącym spotkania w grupach przez 2 lata.
 • Ks. prałat Mirosław serdecznie dziękuje wszystkim za modlitwę w intencji jego powrotu do zdrowia, jutro o 18.00 będzie odprawiona Msza św. w jego intencji, a w środy modlimy się w nowennie do Matki Bożej Nieust. Pomocy.
 • Spotkanie kandydatów do bierzmowania dziś o godz. 16.30.
 • Spotkanie Parafialnej Rady Duszpasterskiej jutro o godz. 19.00.
 • Spotkanie rodziców dzieci, które obchodzą rocznicę I Komunii św. 21 kwietnia (wtorek) godz. 19.00.
 • Spotkanie z rodzicami dzieci I komunijnych 22 kwietnia (środa) godz. 19.00.
 • Wręczenie książeczek 26 kwietnia godz. 10.00 wszystkie szkoły oprócz 257, a o godz. 11.30 dzieci ze szkoły 257.
 • Za tydzień po Mszy św. o godz. 10.00 dzieci ze Szkoły Inspiracja wraz z parafialną scholą wystawią prezentację o św. Janie Pawle II. Odbędzie się ona w sali „Wieczernik”.
 • Za tydzień w niedzielę 26 kwietnia o godz. 19.30 Msza św. w intencji Ojczyzny.
 • 25 kwietnia III pielgrzymka Kół Żywego Różańca w sanktuarium Matki Bożej Swojczowskiej w Otwocku. Wyjazd autokarem o godz. 8.00 spod kościoła.
 • Wydział Kultury Dzielnicy Białołęka zaprasza na Białołęcki Festiwal Książki Dziecięcej i Młodzieżowej. Odbędzie się on 25 kwietnia w Szkole Mentis ul. Piwoniowa 18, w godz. 10.00 – 17.00.
 • W dniach 10-20 października organizujemy parafialną pielgrzymkę do Włoch. W programie m. in. zwiedzanie Rzymu i Watykanu, Wenecji, Padwy, Sieny, Neapolu, Pompejów, nawiedzenie San Giovanni Rotondo i sanktuariów w Monte Sant'Angelo, Manopello, Loreto, modlitwa przy grobie Jana Pawła II oraz na cmentarzu żołnierzy polskich na Monte Cassino, udział w audiencji generalnej z papieżem Franciszkiem. Koszt pielgrzymki ok. 2500 zł + 100 euro za wstępy, lokalne opłaty i przewodników. Zapisy z wpłatą zaliczki 500 zł w kancelarii parafialnej.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz