sobota, 23 maja 2015

ogłoszenia 2015.05.24 Uroczystość Zesłania Ducha Świętego

  • Dziś o godz. 11.30 Uroczystość Rocznicy I Komunii.
  • W poniedziałek przypada święto Najświętszej Maryi Panny Matki Kościoła. Msze św. o godz. 7.00 i o 18.00.
  • We czwartek święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana.
  • W przyszłą niedzielę o godz. 11.30 uroczystość I Komunii dzieci ze szkół STO i Nasza Szkoła. Spowiedź dla dzieci i ich rodzin w piątek 29 maja od godz. 17.00. Kancelaria po południu nieczynna.
  • Nabożeństwa majowe są sprawowane po Mszy świętej o godzinie 1800.
  • Adoracja Najświętszego Sakramentu w starym kościele w niedziele od 8.00 do 12.45, o godz. 8.00 rano są śpiewane Godzinki.
  • We czwartki od godz. 17.00 do 18.00 adoracja NS w nowym kościele.
  • W niedzielę 31 maja odbędzie się Parafialny Dzień Dziecka. Wszystkich parafian prosimy o włączenie się w przygotowania i udział. Prosimy o upieczenie ciast na kiermasz. Organizatorzy obiecują wiele atrakcji.
  • Również za tydzień w niedzielę od godz. 9.00 do 15.00 w salce obok Wieczernika okazja do bezpłatnego badania słuchu.
  • We czwartek w Starym kościele o godz. 12.00 Msza św. za śp. Prof. Wojciecha Zawadzkiego.
  • W dniu setnych urodzin ks. Jana Twardowskiego w poniedziałek 1 VI o g. 19 serdecznie zapraszamy do naszego kościoła na niezwykły koncert - oratorium "Msza Polska wg księdza Jana Twardowskiego" autorstwa Hadriana Filipa Tabęckiego w wykonaniu znakomitych zespołów KAMELEON, proMODERN oraz NEW ART ENSEMBLE. Szczegóły dotyczące tego wydarzenia na ulotkach rozdawanych przed kościołem.
  • III Ogólnopolska Pielgrzymka ŻYWEGO RÓŻAŃCA na Jasną Górę odbędzie się 6 czerwca 2015. Wyjazd z przed kościoła Matki Bożej Pięknej Miłości godz. 5.45 lub koło gminy. Koszt 50 zł. Tel. p. Maria 531-611-755 – szczegóły na plakacie.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz