sobota, 28 listopada 2015

ogłoszenia 2015.11.29 I niedziela Adwentu

• Dzisiejsza taca na Seminarium Duchowne.
    • Rozpoczynamy adwent, czas radosnego oczekiwania na ostateczne przyjście Chrystusa i przygotowania do świąt Bożego Narodzenia. Rekolekcje adwentowe 13 – 16 grudnia od trzeciej niedzieli Adwentu.
    • Msze św. roratnie rozpoczynać się będą o godz. 6.50 rano, dzieci udające się do szkoły potrzebują więcej czasu, na to by dotrzeć do szkoły.
    • Od jutra rozpoczniemy wizytę duszpasterską. Z tej racji w grudniu i w styczniu kancelaria parafialna będzie czynna od poniedziałku do piątku w godzinach porannych 7.30 – 9.00, oraz w sobotę po Mszy św. wieczornej 19.00 – 20.00.
    • Dziś spotkanie młodzieży przygotowującej się do Sakramentu bierzmowania g. 16.30- grupa starsza.
    • W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca grudnia. I piątek wizyta u chorych od godz. 9.00. Spowiedź od. 16.00. Msze św. 7.00, 16.30 i 18.00.
    • I sobota Różaniec o godz. 17.15.
    • Dziś w Wieczerniku odbywa się Kiermasz Rękodzieła oraz Kiermasz ciast. Kiermasze odbędą się w godz. 9.00 do 15.00. Dochód z kiermaszu ciast na dzieła charytatywne.
    • Zapraszamy wszystkich chętnych, zwłaszcza młodzież gimnazjalną, licealną, studentów na spotkanie dla wolontariuszy Światowych Dni Młodzieży, odbędzie się ono w piątek 4 grudnia o godz. 19.00 w kościele.
    • Za tydzień w niedzielę 6 grudnia będą wręczane Medaliki z wizerunkiem Matki Bożej Niepokalanie Poczętej.
    • - o godz. 10.00 szkoła 110 i 257
    • - o godz. 11.30 pozostałe szkoły: Inspiracja, Nasza Szkoła, Mentis i STO.
      W naszej parafii w przyszłą niedzielę 6 grudnia będziemy gościć Krwiobus, będzie możliwość oddania Krwi, ponadto w salce przy Wieczerniku odbywać się będzie badanie słuchu.
    • Alumni Wyższego Seminarium Duchownego Diecezji Warszawsko-praskiej zapraszają na sztukę pt. Wczoraj. Dziś. Zawsze. opowiadającą o św. Maksymilianie Marii Kolbem – oddanym bez reszty słudze i miłośniku Niepokalanej. Przedstawienie będące adaptacją dramatu autorstwa pani Agnieszki Przybylskiej zostało wyreżyserowane przez pana Dariusza Kowalskiego. Więcej informacji w gablocie ogłoszeniowej. Zapisy pod tel. 22 676 53 40, rezerwacja.spektaklwsddwp@gmail.com
    • Program wizyty duszpasterskiej w najbliższym tygodniu patrz zakładka wizyta duszpasterska.