sobota, 21 stycznia 2017

ogłoszenia 2017.01.22 III niedziela zwykła

• Dziś o godz. 16.00 w Wieczerniku będzie wystawiona Opowieść Wigilijna. Grupa Teatralna i młodzież Oazowa zaprasza serdecznie.
    • Dziś też przed sztuką o 15.30 w Wieczerniku koncert kolęd śpiewanych ze scholą Totus Tuus.
    • Do środy trwa Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan. Miłość Chrystusa przynagla nas do budowania jedności poprzez modlitwę.
    • Za tydzień w niedzielę o 16.30 spotkanie kandydatów do Bierzmowania z grupy starszej.
    • Spotkanie z rodzicami dzieci komunijnych we środę 1 lutego o g. 19.00.
    • Spotkanie członków Parafialnej Rady Duszpasterskiej w poniedziałek 6 lutego o godz. 19.00.
    • Serdecznie zapraszamy do udziału w pielgrzymkach parafialnych:
    •            - 11 marca do Częstochowy na 300-lecie koronacji Matki Bożej Częstochowskiej,
    •               - 28 kwietnia – 3 maja Litwa, Łotwa. Koszt 1530 zł.
    •               - 16-24 września 2017 (9 dni)pielgrzymka do Chorwacji oraz Bośni i Hercegowiny. W programie nawiedzenie sanktuariów w Marija Bistrica, Medjugorje, zwiedzanie m. in. Zagrzebia, Zadaru, Splitu. Koszt 980 zł + 310 EURO. Wpłaty i zapisy w zakrystii.
    • Wspólnota Rodzin zaprasza na następujące wiosenne pielgrzymki: 8 kwietnia - jednodniowa do Sanktuarium Krwi Chrystusa w Rawie Mazowieckiej, Inowłodza (Kościół św. Idziego) i Sanktuarium w Studziannej -€“ Poświętne. 10/11 czerwca -€“ dwudniowa do Sanktuariów Ziemi Żywieckiej.
    • Z racji wizyt duszpasterskich w styczniu kancelaria parafialna będzie czynna od poniedziałku do piątku w godzinach porannych 7.30 – 9.00 oraz w sobotę po Mszy św. wieczornej 19.00 – 20.00.
    • Program wizyty duszpasterskiej w najbliższym czasie w zakładce Wizyta Duszpasterska: