sobota, 7 stycznia 2017

2017.01.08 Niedziela Chrztu Pańskiego

• Ks. biskup Marek Solarczyk prosi i dziękuje za modlitwę w intencji naszego pasterza ks. arcybiskupa Henryka Hosera, który powoli wraca do zdrowia.
    • Dziękujemy wszystkim wykonawcom - solistom, chórom, muzykom, a także uczestnikom świątecznego koncertu, jaki odbył się w naszym kościele 6 stycznia. Cieszymy się z tak licznego udziału!
    • Dziś o 16.30 spotkanie kandydatów do Bierzmowania z grupy starszej. Za tydzień w niedzielę o tej samej porze spotkanie grupy młodszej.
    • We wtorek 10 stycznia o 19.00 spotkanie Parafialnego Zespołu Caritas.
    • Pielgrzymki parafialne: do Częstochowy 11 marca na 300-lecie koronacji Matki Bożej Częstochowskiej, Litwa 28 kwietnia – 3 maja oraz pielgrzymka do Chorwacji oraz Bośni i Hercegowiny. W programie nawiedzenie sanktuariów w Marija Bistrica, Medjugorje, zwiedzanie m.in. Zagrzebia, Zadaru, Splitu 16-24 września 2017 (9 dni). Koszt 980 zł + 310 EUR. Wpłaty i zapisy w zakrystii.
    • Za tydzień 15 stycznia pan Sebastian Karczewski, dziennikarz i autor książek, będzie rozprowadzał książki napisane o cierpieniu Jana Pawła II. Będzie zbierał fundusze na ufundowanie Figury Matki Bożej Fatimskiej dla parafii w Tiumeń na Syberii. Wieczorem projekcja filmu i spotkanie z autorem. Spotkanie w ramach wspólnoty papieskiej. Serdecznie zapraszam.
    • Wizyta u chorych w piątek 13 stycznia od godz. 9.00.
    • Za tydzień 15 listopada przypada 20 rocznica śmierci księdza Mariana Strzeleckiego.
    • 22 stycznia o godz. 16.00 w Wieczerniku  będą wystawione jasełka.
    • Z racji wizyt duszpasterskich w styczniu kancelaria parafialna będzie czynna od poniedziałku do piątku w godzinach porannych 7.30 – 9.00, oraz w sobotę po Mszy św. wieczornej 19.00 – 20.00.
    • Program wizyty duszpasterskiej w najbliższym czasie w zakładce Wizyta Duszpasterska.