sobota, 31 grudnia 2016

ogłoszenia 2017.01.01 Nowy Rok, Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi

  • Pasterz naszej diecezji Ks. Arcybiskup Henryk Hoser jest ciężko chory i jest hospitalizowany. Ks. biskup Marek Solarczyk prosi o modlitwę w jego intencji.
  • Dziś przypada Uroczystość Bożej Rodzicielki. Msze św. o godz. 8.30, 10.00, 11.30, 13.00 i 18.00.
  • Wspólnota Rodzin zaprasza w poniedziałek, 2 stycznia, o godzinie 19.00 na spotkanie zatytułowane "Przestrogi dla świata w świetle objawień fatimskich".
  • W piątek 6 stycznia obchodzimy Uroczystość Objawienia Pańskiego. Msze św. jak w niedzielę. Na każdej Mszy św. poświęcenie kredy i kadzidła. Taca na misje. Jest to również I piątek miesiąca. Okazja do spowiedzi i Komunii na każdej Mszy św. Wizyta u chorych w piątek 13 stycznia od godz. 9.00.
  • 6 stycznia po każdej Mszy Świętej ministranci  będą rozprowadzali kredę i kadzidło. Składane ofiary zostaną przeznaczone na dofinansowanie wyjazdu wakacyjnego ministrantów.
  • 6 I o g. 19 w naszym kościele odbędzie się wyjątkowy koncert świąteczny, zakończony parafialnym Orszakiem Trzech Króli do żłóbka. Na wspólne kolędowanie zapraszają: soliści Warszawskiej Opery Kameralnej Mira Tukalska-Śliwa i Bogdan Śliwa, 70-osobowy zespół wokalny złożony z połączonych chórów: AVE z naszej Parafii, SALVE REGINA z Parafii w Józefowie k. Legionowa oraz Męskiego OKTAWIAN. Śpiewakom towarzyszyć będzie kwartet smyczkowy.
  • I sobota miesiąca Różaniec o godz. 17.15.
  • Z racji wizyt duszpasterskich w styczniu kancelaria parafialna będzie czynna od poniedziałku do piątku w godzinach porannych 7.30 – 9.00, oraz w sobotę po Mszy św. wieczornej 19.00 – 20.00.
  • Program wizyty duszpasterskiej w najbliższym czasie w zakładce Wizyta Duszpasterska 2017 rok:

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz