piątek, 9 grudnia 2016

ogłoszenia 2016.12.04 III niedziela adwentu

• Dziś rozpoczynamy rekolekcje adwentowe. Rekolekcje głosi ks. Jerzy Bartoszek z Sanoka. Rekolekcje trwają od 11 do 14 grudnia. Wizyta u chorych w najbliższy piątek od godz. 9.00. Chorych zgłaszamy do końca rekolekcji w zakrystii.
    • Serdecznie zapraszamy na Msze św. roratnie od poniedziałku do soboty o 6.45 rano.
    • W pomieszczeniu pod chórem można nabyć opłatki na stół wigilijny.
    • Zachęcamy do udziału w następujących akcjach charytatywnych: - Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom – w klatce schodowej pod chórem rozprowadzamy świece;
    • - paczki świąteczne przygotowujemy z darów składanych w przedsionku kościoła: środki czystości oraz żywność: mąka, kasze, makarony, cukier, konserwy i słodycze. Artykuły przynosimy do końca rekolekcji to jest do 14 grudnia pakowanie we czwartek po rekolekcjach po wieczornej Mszy św.
    • Dziś członkowie chóru AVE rozprowadzają sianko na stół wigilijny.
    • Za tydzień o godz. 14.00 Wigilia wspólnot parafialnych i osób samotnych.
    • Do końca rekolekcji przynosimy szopki rodzinne. Podsumowanie konkursu w przyszłą niedzielę o godz. 10.00.
    • Z racji wizyt duszpasterskich w grudniu i w styczniu kancelaria parafialna będzie czynna od poniedziałku do piątku w godzinach porannych 7.30 – 9.00, oraz w sobotę po Mszy św. wieczornej 19.00 – 20.00. W czasie rekolekcji kancelaria nieczynna.
    • Program wizyty duszpasterskiej w najbliższym tygodniu w zakładce wizyta duszpasterska 2016-17.