sobota, 3 grudnia 2016

ogłoszenia 2016.12.04 II niedziela adwentu

  • Dziś będą wręczane Medaliki z wizerunkiem Matki Bożej Niepokalanie Poczętej.
  • - o godz. 10.00 szkoła 110 i 257
  • - o godz. 11.30 pozostałe szkoły: Inspiracja, Nasza Szkoła, Mentis i STO.
    Dziś w Wieczerniku Kiermasz Rękodzieła oraz Kiermasz Ciast. Kiermasze odbędą się w godz. 9.00 do 15.00. Dochód z Kiermaszu Ciast na dzieła charytatywne.
  • Dziś zbiórka do puszek na pomoc materialną Kościołowi na Wschodzie.
  • Adwent to czas radosnego oczekiwania na ostateczne przyjście Chrystusa i przygotowania do świąt Bożego Narodzenia.
  • Rekolekcje adwentowe 11 – 14 grudnia od przyszłej niedzieli. Program rekolekcji:
  • Serdecznie zapraszamy na Msze św. roratnie od poniedziałku do soboty rozpoczynać się będą o g. 6.45 rano.
  • Dziś spotkanie młodzieży przygotowującej się do Sakramentu bierzmowania g. 16.30- grupa starsza. Obecność obowiązkowa.
  • Wspólnota Rodzin zaprasza na spotkanie w poniedziałek, 5 grudnia o godz. 19.00 w Sali Mały Wieczernik. Temat spotkania "Rola rodziny w świetle objawień fatimskich". W szczególności prosimy o kontakt i przybycie przedstawicieli rodzin, które zdecydowały się wypełnić ankietę Wspólnoty Rodzin.
  • Spotkanie z rodzicami dzieci idących do I Komunii we środę 7 grudnia o g. 19.00.
  • Już w najbliższy czwartek 8 grudnia przypada 8 rocznica poświęcenia naszego kościoła. Uroczyste obchody na Mszy św. o godz. 18.00. Zapraszamy mamy oczekujące na dziecko, na błogosławieństwo. Spotkanie kończymy agapą.
  • W pomieszczeniu pod chórem można nabyć opłatki na stół wigilijny.Zachęcamy do udziału w następujących akcjach charytatywnych:
  •         - Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom – w klatce schodowej pod chórem rozprowadzamy świece;
  •         - paczki świąteczne przygotowujemy z darów składanych w przedsionku kościoła: środki czystości oraz żywność: mąka, kasze, makarony, cukier, konserwy i słodycze. Artykuły przynosimy do końca rekolekcji to jest do 14 grudnia pakowanie we czwartek po rekolekcjach po wieczornej Mszy św.
  • Dziś po każdej Mszy Świętej ministranci rozprowadza Rycerski Kalendarz Patriotyczny wydawany przez Rycerzy św. Jana Pawła II. Kalendarz jest również wspaniałym podręcznikiem historii Polski, który przedstawia i opisuje bardzo ważne wydarzenia historyczne dla naszej Ojczyzny. Koszt kalendarza 30 zł.
  • Alumni Wyższego Seminarium Duchownego Diecezji Warszawsko-praskiej zapraszają na sztukę pt. Don Camillo. Zapisy pod tel. 22 676 53 40.
  •  Z racji na wizytę duszpasterską w grudniu i w styczniu kancelaria parafialna będzie czynna od poniedziałku do piątku w godzinach porannych 7.30 – 9.00, oraz w sobotę po Mszy św. wieczornej 19.00 – 20.00. Program wizyty duszpasterskiej w najbliższym tygodniu w zakładce wizyta duszpasterska 2016/17.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz