poniedziałek, 26 grudnia 2016

ogłoszenia 2016.12.25 Uroczystość Bożego Narodzenia

  • Ks. Arcybiskup Henryk Hoser wezwał wszystkich wiernych naszej diecezji do modlitw za naszą Ojczyznę. Codziennie w oktawie Bożego Narodzenia odmawiajmy koronkę do Bożego Miłosierdzia i modlitwę do św. Michała Archanioła.
  • Jutro drugi dzień świąteczny. Święto świętego Szczepana diakona i męczennika. Msze św. jak w niedzielę. Taca na budowę świątyń w naszej diecezji.
  • W piątek przypada święto Świętej Rodziny. Msze św. o godz. 7.00, 9.00 i 18.00. Na Mszy św. błogosławieństwo naszych rodzin.
  • W sobotę przypada ostatni dzień Roku 2016. Msza św. i nabożeństwo na zakończenie roku o godz. 18.00.
  • Za tydzień w niedzielę 1 stycznia przypada Uroczystość Bożej Rodzicielki. Msze św. o godz. 8.30, 10.00, 11.30, 13.00 i 18.00.
  • Kancelaria parafialna po świętach czynna w tym tygodniu od wtorku do piątku w godzinach porannych 7.30 – 8.00.
  • 6 I o g. 19 w naszym kościele odbędzie się wyjątkowy koncert świąteczny, zakończony parafialnym Orszakiem Trzech Króli do żłóbka. Na wspólne kolędowanie zapraszają: soliści Warszawskiej Opery Kameralnej Mira Tukalska-Śliwa i Bogdan Śliwa, 70-osobowy zespół wokalny złożony z połączonych chórów: AVE z naszej Parafii, SALVE REGINA z Parafii w Józefowie k. Legionowa oraz Męskiego OKTAWIAN. Śpiewakom towarzyszyć będzie kwartet smyczkowy. Szczegóły na ulotkach rozłożonych na ławkach, które zechciejmy zabrać ze sobą do domu.
  • Program wizyty duszpasterskiej w najbliższym czasie. Prosimy na najbliższe dni kolędowe, gdy odwiedzamy Marcelin, Tomaszew i Brzeziny, oraz Szamocin po 4 przewodników, na kolędę uda się 4 księży:

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz