sobota, 17 grudnia 2016

2016.12.18 IV niedziela adwentu

  • Serdecznie dziękujemy rodzinom, szkołom, dzieciom i młodzieży wszystkim, którzy się włączyli w przygotowanie paczek świątecznych dla rodzin wielodzietnych i ubogich. Zebraliśmy prawie 2 tony darów. Dziękujemy za obfite dary, za ich sortowanie, spakowanie i rozwiezienie do rodzin.
  • Na Mszy św. o godz. 10.00 rozstrzygnięcie konkursu szopek rodzinnych.
  • Serdecznie zapraszamy na Roraty od poniedziałku do soboty o 6.45 rano.
  • W pomieszczeniu pod chórem można nabyć opłatki na stół wigilijny.
  • Zachęcamy do udziału w nabycia świec Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom.
  • Dziś członkowie chóru AVE rozprowadzają sianko na stół wigilijny.
  • Dziś o godz. 14.00 Wigilia wspólnot parafialnych i osób samotnych.
  • Dziś o 16.30 spotkanie kandydatów do bierzmowania z grupy młodszej.
  • Z racji wizyt duszpasterskich w grudniu i w styczniu kancelaria parafialna będzie czynna od poniedziałku do piątku w godzinach porannych 7.30 – 9.00, oraz we czwartek i piątek po Mszy św. wieczornej 19.00 – 20.00.
  • W sobotę Wigilia Uroczystości Bożego Narodzenia: o 23.30 Godzina Czytań, o północy Pasterka. Taca z Pasterki przeznaczona będzie na Fundusz Obrony Życia. Pozostałe Msze św. z uroczystości będą sprawowane w niedzielę 25 grudnia o godz. 8.30, 10.00, 11.30, 13.00 i 18.00.
  • W drugi dzień świąt Bożego Narodzenia, to znaczy w poniedziałek, 26 grudnia obchodzimy święto św. Szczepana. Msze św. jak w każdą niedzielę. Taca na budowę świątyń w naszej diecezji.
  • Program wizyty duszpasterskiej po świętach:

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz