sobota, 26 listopada 2016

ogłoszenia 2016.11.27 I niedziela adwentu

• Dzisiejsza taca na Seminarium Duchowne.
    • Rozpoczynamy adwent, czas radosnego oczekiwania na ostateczne przyjście Chrystusa i przygotowania do świąt Bożego Narodzenia. Rekolekcje adwentowe 11 – 14 grudnia od trzeciej niedzieli Adwentu.
    • Serdecznie zapraszamy na Msze św. roratnie od poniedziałku do soboty rozpoczynać się będą o g. 6.45 rano.
    • Dziś i za tydzień spotkanie młodzieży z grupy starszej przygotowującej się do Sakramentu bierzmowania g. 16.30. Obecność obowiązkowa.
    • W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca grudnia.
    • I piątek wizyta u chorych od godz. 9.00. Spowiedź od. 16.00. Msze św. 6.45, 16.30 i 18.00.
    • I sobota Różaniec o godz. 17.15. Msza św. o godz. 16.30.
    • Za tydzień w niedzielę 4 grudnia będą wręczane medaliki z wizerunkiem Matki Bożej Niepokalanie Poczętej
    •                - o godz. 10.00 szkoła 110 i 257
    •                - o godz. 11.30 pozostałe szkoły: Inspiracja, Nasza Szkoła, Mentis i STO.
    • Spotkanie z rodzicami dzieci idących do I Komunii we środę 7 grudnia o g. 19.00.
    • Za tydzień w Wieczerniku Kiermasz Rękodzieła oraz Kiermasz Ciast. Kiermasze odbędą się w godz. 9.00 do 15.00. Dochód z Kiermaszu Ciast na dzieła charytatywne. Prosimy o upieczenie ciast i przyniesienie do Wieczernika.
    • Za tydzień zbiórka do puszek na pomoc materialną Kościołowi na Wschodzie.
    • 8 grudnia przypada 8 rocznica poświęcenia naszego kościoła. Uroczyste obchody na Mszy św. o godz. 18.00.
    • W pomieszczeniu pod chórem można nabyć opłatki na stół wigilijny.
    • W naszej parafii staramy się pomagać rodzinom w potrzebie. Prowadzone są następujące akcje charytatywne:
    •              -Świece Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom na stół wigilijny;
    •             - przygotowujemy paczki świąteczne z darów składanych w przedsionku kościoła, żywność; mąka, kasze, makarony, cukier, konserwy i słodycze. Artykuły przynosimy do końca rekolekcji to jest do 14 grudnia.
    • Alumni Wyższego Seminarium Duchownego Diecezji Warszawsko-praskiej zapraszają na sztukę pt. Don Camillo. Zapisy tel. 22 676 53 40.
    • Od jutra rozpoczniemy wizytę duszpasterską. Z tej racji w grudniu i w styczniu kancelaria parafialna będzie czynna od poniedziałku do piątku w godzinach porannych 7.30 – 9.00, oraz w soboty po Mszy św. wieczornej 19.00 – 20.00. Program wizyty duszpasterskiej w najbliższym tygodniu w zakładce Wizyta Duszpasterska 2016-2017.