sobota, 19 listopada 2016

ogłoszenia 2016.11.20 Niedziela Chrystusa Króla Wszechświata

   • Dziś składamy Jubileuszowy Akt Przyjęcia Jezusa Chrystusa za Króla i Pana na wszystkich Mszach św. Przygotowaliśmy kilkaset tekstów do odmówienia tego aktu w rodzinach, w ten sposób możemy również dokonać aktu w rodzinie, która jest Kościołem Domowym.
   • Z okazji wspomnienia św. Cecylii, patronki muzyki kościelnej, nasz chór parafialny AVE śpiewa dziś na Mszach św. o g. 8.30, 11.30 i 13.00. Chórzyści rozdają ulotki z zaproszeniami do chóru. Serdecznie dziękujemy p. Bartkowi za prowadzenie chóru, wszystkim chórzystom za to, że śpiewacie pięknie i podniośle na uroczystościach w naszej parafii i za to, że rozsławiacie też naszą parafię w różnych stronach w kraju i za granicą.
   • Dziś o g. 16.30 spotkanie kandydatów do bierzmowania grupy młodszej. Za tydzień w niedzielę 20 listopada o g 16.30 spotkanie grupy starszej. Obecność obowiązkowa.
   • Jutro w poniedziałek 21 XI o 19.00 spotkanie Parafialnej Rady Duszpasterskiej.
   • Za tydzień I niedziela Adwentu. Rekolekcje adwentowe 11 – 14 grudnia.
   • Po I niedzieli Adwentu rozpoczniemy wizytę duszpasterską. Z tej racji w grudniu i w styczniu kancelaria parafialna będzie czynna od poniedziałku do piątku w godzinach porannych 7.30 – 9.00, oraz w sobotę po Mszy św. wieczornej 19.00 – 20.00.
   • Za tydzień 27 listopada o godz. 19.00 odbędzie się Msza św. za Ojczyznę. Serdecznie zapraszamy.
   • Za dwa tygodnie 4 grudnia w godz. 9.00 do 15.00 w Wieczerniku odbędzie się Kiermasz Rękodzieła oraz Kiermasz ciast. Prosimy o upieczenie ciast i przyniesienie do Wieczernika. Dochód na dzieła charytatywne. Równocześnie będzie można nabyć świece Caritas i kalendarze misyjne na Nowy Rok.
   • Zapraszamy wszystkie rodziny z dziećmi ze szkół podstawowych do wzięcia udziału w konkursie szopek rodzinnych. Konkurs pod patronatem ks. proboszcza i katechetów. Szopki przynosimy do kościoła do końca rekolekcji adwentowych. Rozstrzygnięcie konkursu w 4 niedzielę adwentu na Mszy o godz. 10.00. najpiękniejsze szopki będą wystawione i nagrodzone.
   • Dziś o godz. 19.00 w Wieczerniku odbędzie się spotkanie po pielgrzymce do Fatimy. Serdecznie zapraszamy.
   • Dziś od g. 9.00 do 15.00 ministranci i rodzice zapraszają do kawiarenki św. Stanisława Kostki.
   • Wczoraj został poświęcony krzyż . Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do tego wydarzenia. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz