sobota, 20 maja 2017

ogłoszenia 2017.05.21 VI niedziela wielkanocna

• Dziś Uroczystości I Komunii św. dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 257 o godz.1000 i 1130. Za tydzień 28 maja o 1000 szkoła STO, a o 1130 Mentis i Nasza Szkoła.
    • Biały tydzień dla dzieci komunijnych od poniedziałku do piątku o godz. 1800. Jutro odnowienie przyrzeczeń chrztu św. przynosimy świece chrzcielne.
    • Spowiedź dla dzieci komunijnych i ich rodzin w piątek od godz. 1600. W tym dniu kancelaria parafialna po południu nie będzie czynna.
    • Rocznica I Komunii 4 czerwca o 1000 - SP 110, Inspiracja, Nasza Szkoła i Mentis a o 1130 - SP 257 i STO.
    • Nowenna  przed Zesłaniem Ducha św. od najbliższego piątku
    • Za tydzień w niedzielę przypada Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.
    • Spotkania kandydatów do bierzmowania w przyszłą niedzielę 28 maja o g. 1630.
    • Spotkanie członków Parafialnej Rady Duszpasterskiej w poniedziałek 29 maja o 1930.
    • Wspólnota Rodzin zaprasza w najbliższy poniedziałek, 22 maja, o godzinie 1900, na spotkanie w Sali Wieczernika. Temat spotkania Fatima w życiu Św. Jana Pawła II.
    • Nabożeństwa majowe po wieczornych Mszach św.
    • Katecheza dla rodziców i chrzestnych przed chrztem we czwartek 25 maja o g. 1900, następna 8 czerwca (czwartek). Katecheza dla wszystkich, którzy będą chrzcili własne dziecko lub mają zamiar podjąć się zadania bycia rodzicem chrzestnym.
    • Za tydzień w niedzielę o godz. 1300 odbędzie się Msza św. dziękczynna z racji 30-lecia święceń kapłańskich ks. proboszcza Roberta Furmana. Zapraszamy.
    • Za tydzień w niedzielę o g. 1900 będzie sprawowana Msza za Ojczyznę. Zapraszamy.
    • W dniu 26 maja w piątek o godz. 1200 będzie odprawiona Msza św. za śp. Profesora Wojciecha Zawadzkiego. Zaprasza Grono Pedagogiczne i Uczniowie Gimnazjum im. Wojciecha Zawadzkiego oraz uczniowie i wychowankowie profesora.
    • 27 maja 2017r. obędzie się Zlot Wspólnot Parafialnych. Spotkanie odbędzie się w Wyższym Seminarium Duchowne DW-P od godz. 1000 do 1630.
    • W sobotę 27 maja zapraszamy na kolejny "Spacer po Warszawie". W programie: nawiedzenie Sanktuarium Matki Bożej Nauczycielki Młodzieży na Siekierkach oraz Świątyni Opatrzności Bożej, a także wizyta w Ogrodzie Botanicznym w Powsinie. Zapisy z wpłatą 50 zł (w cenie koszty biletów i przewodników) w zakrystii.