środa, 1 sierpnia 2018

ogłoszenia 2018.08.05 XVIII niedziela zwykła

  • Jutro 6 sierpnia przypada Święto Przemienienia Pańskiego. Msze św o 7.00 i 18.00.
  • We czwartek obchodzimy święto św. Teresy Benedykty od Krzyża, dziewicy i męczennicy, Patronki Europy, a w piątek św. świętego Wawrzyńca diakona i męczennika.
  • W miesiącu lipcu obowiązuje wakacyjny grafik duszpasterski. W niedziele nie będzie Mszy świętej o godzinie 1300, w dni powszednie nie będzie Mszy świętych o godzinie 700. Kancelaria parafialna będzie czynna w poniedziałki, środy, czwartki i piątki w godzinach 1600 – 1730.
  • Wszystkim udającym się na wakacje życzymy miłego i bezpiecznego wypoczynku oraz szczęśliwego powrotu. Rodziców prosimy, aby przypominali organizatorom wypoczynku i dzieciom o obowiązku uczestniczenia we Mszy św. niedzielnej.
  • Zapraszamy na 307 Warszawską Pielgrzymkę Pieszą na Jasną Górę w grupie dziesiątej, niebiesko-białej, od 6 do 14 sierpnia 2018 r. Więcej informacji na plakacie umieszczonym w tablicy ogłoszeń.
  • Za tydzień w niedzielę będziemy gościli ks. Grzegorza proboszcza z Nadmy. Taca na Budowę kościoła w Nadmie.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz