sobota, 25 sierpnia 2018

ogłoszenia 2018.08.26 Uroczystość Matki Bożej Częstochowskiej

  • Dziś przypada Uroczystość Matki Bożej Częstochowskiej. Dzisiaj też o godz. 19.30 Msza św. za Ojczyznę. Zapraszamy na modlitwę.
  • W pierwszą sobotę miesiąca września Msza św. wynagradzająca ku czci Najczystszego Serca Maryi o g. 16.30, Różaniec o 17.15.
  • Od września wracamy do stałego porządku duszpasterskiego. Msze św. niedzielne według zwyczajnego porządku w niedzielę powraca Msza św. o godz. 13.00, w tygodniu wraca Msza św. poranna. Kancelaria parafialna czynna w poniedziałki, wtorki, środy, czwartki i piątki od 7.30 do 8.00 rano, a po południu od 16.00 do 17.30.
  • Msza św. na rozpoczęcie roku szkolnego i katechetycznego 3 września godz. 18.00. Młodzież i dzieci zapraszamy do spowiedzi, by rozpocząć rok szkolny z Panem Bogiem. Poświęcenie pomocy szkolnych dla klas „O” i „I” - 9 września na Mszy św. o 10.00.
  • Msze formacyjne dla dzieci komunijnych i ich rodziców na Mszy św. o godz. 10.00 w każdą niedzielę. Spotkanie dla z rodzicami dzieci komunijnych w czwartek 19 września o godz. 18.00 /Msza św i po niej spotkanie/.
  • W najbliższą niedzielę, 2 września rozpoczynamy zapisy kandydatów do Sakramentu Bierzmowania. Kandydaci z III klas gimnazjalnych i starsi proszeni są o zgłaszanie się za tydzień, po Mszy św. do zakrystii, do Ks. Jana lub do kancelarii parafialnej w poniedziałek.
  • 6 września czwartek rozpoczniemy 40 godzinne nabożeństwo, adorację N. Sakramentu do adoracji zapraszamy wspólnoty, rodziny zakonne, wszystkich parafian.
  • W sobotę 8 września od 10.00 do 16.00 w Uroczystość Narodzenia Najświętszej Maryi Panny, w odpust naszej parafii, na terenie kościelnym wokół Wieczernika odbędzie się Piknik Rodzinny odpustowo-dożynkowy. Zapraszamy do udziału wszystkich parafian i wszystkie wspólnoty. Prosimy o upieczenie ciast i dostarczenie ich na piknik. Dochód na dzieła charytatywne w naszej parafii. Zapraszamy poszczególne osiedla i wspólnoty do przygotowania darów ołtarza na Uroczystości odpustowo-dożynkowe w naszej parafii.
  • Zapraszamy na parafialną pielgrzymkę do Sanktuariów Polski Południowo-Zachodniej oraz Saksonii i Pragi Czeskiej 9-14 października 2018 r. Więcej informacji w zakrystii i na stronie internetowej. Informacje w zakrystii.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz