sobota, 18 maja 2019

ogłoszenia 2019.05.19 V niedziela wielkanocna

• Dziś o godz. 1130 uroczystość I Komunii św.uczniów ze Szkoły Podstawowej nr 257 kl. 2 a i b.
  • Biały tydzień dla dzieci komunijnych SP 257 do piątku włącznie o godz. 1800. Jutro odnowienie przyrzeczeń chrzcielnych, przynosimy świece.
  • Dzisiaj po Mszy św. i nabożeństwie majowym spotkanie pielgrzymów do Ziemi Świętej oraz spotkanie Wspólnoty Papieskiej.
  • Nabożeństwa majowe w naszym kościele po wieczornych Mszach św.
  • We środy o 1730 będzie odmawiany różaniec w intencji wynagradzającej za wszystkie akty profanacji wizerunku Matki Bożej Jasnogórskiej.
  • Adoracja Najświętszego Sakramentu do wakacji w niedziele w starym kościele w godz. 745 do 1245, oraz we czwartki od Mszy porannej do godz. 2000.
  • Uroczystości I Komunii św. w nadchodzącym tygodniu: 25 maja sobota - g. 1200 SP STO i Nasza Szkoła (Biały tydzień od niedzieli g. 18.00 z nabożeństwem majowym).
  • W tym tygodniu kancelaria parafialna nie będzie czynna w piątek po południu z racji na spowiedź przed I Komunią św.
  • Za tydzień w niedzielę 26 maja o godz. 1630 spotkanie kandydatów do bierzmowania grupy młodszej.
  • Burmistrz Dzielnicy Białołęka prosi o zapoznanie się z Obwieszczeniem Prezydenta m.st. Warszawy w sprawie numerów i granic obwodów głosowania oraz o wyznaczonych siedzibach obwodowych komisji wyborczych w wyborach posłów do Parlamentu Europejskiego zarządzonych na dzień 26 maja br., którego tekst znajduje się na słupach ogłoszeniowych na terenie Dzielnicy Białołęka oraz na stronie internetowej Urzędu Dzielnicy Białołęka w zakładce Wybory do Europarlamentu.