niedziela, 26 maja 2019

ogłoszenia 2019.05.26 VI Niedziela Wielkanocna

 • Dziś o godz. 1630 spotkanie kandydatów do bierzmowania grupy młodszej.
 • Dzisiaj o godz. 1930 Msza św. za Ojczyznę. Zapraszamy.
 • Biały tydzień dla dzieci komunijnych Szkół Podstawowych STO i Naszej Szkoły do środy włącznie o g. 1800. Jutro odnowienie przyrzeczeń chrzcielnych, przynosimy świece.
 • Nabożeństwa majowe w naszym kościele po wieczornych Mszach św.
 • Jutro o godz. 19.15 spotkanie członków Parafialnej Rady Duszpasterskiej.
 • We środy o 1730 będzie odmawiany różaniec w intencji wynagradzającej za wszystkie akty profanacji wizerunku Matki Bożej Jasnogórskiej.
 • Adoracja Najświętszego Sakramentu w niedziele w starym kościele od g. 745 do 1245, oraz we czwartki od Mszy porannej do godz. 2000.
 • Uroczystości rocznicy I Komunii św. w niedzielę 2 czerwca - g. 1000 - SP 257, o 1130 SP 367, Mentis, Nasza Szkoła i STO, a 9 czerwca - g. 1000 SP 110 i Inspiracja.
 • W tym tygodniu kancelaria parafialna nie będzie czynna w piątek po południu z racji na spowiedź przed rocznicami I Komunii św.
 • W piątek w ramach nabożeństwa majowego rozpoczniemy nowennę przed Zesłaniem Ducha Świętego. W piątek obchodzimy Święto Nawiedzenia Matki Bożej.
 • W sobotę 1 czerwca Msza św. wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Maryi o godz. 16.00, a po niej różaniec.
 • Nabożeństwa czerwcowe po Mszach św. wieczornych.
 • Za tydzień w niedzielę 2 czerwca obchodzimy Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. W tym dniu odbędzie się zbiórka do puszek na budowę Świątyni Opatrzności Bożej w Warszawie. A młodzież oazowa zaprasza do Kawiarenki św. Stanisława do Wieczernika.
 • Za tydzień w niedzielę 2 czerwca w godz. 9.00 - 15.00 na placu przed Wieczernikiem będą rozstawiony sprzęt do zabawy dla dzieci, a równocześnie będzie obecny mammobus.  Niezbędny do badania jest dowód osobisty. Płatne badanie przedział wieku 35 - 50 lat ze skierowaniem od lekarza, bądź bez skierowania, gdyż na miejscu będzie obecny lekarz, który wystawi skierowanie.
 • W sobotę 8 czerwca odbędzie się kolejna stacja modlitwy do granic przygotowująca nas do jubileuszu 70-lecia naszej parafii. Tym razem w szczególny sposób zapraszamy mieszkańców Wiśniewa i Henrykowa na modlitwę do Serca Pana Jezusa. Rozpocznie się ona u sióstr Felicjanek na ul. Żywicznej o godz. 17.00, udamy się procesyjnie ulicami: Żywiczną, Uczniowską, Drogową, Marchołta, Połączoną, Pszczelą, Pasieki, Krokwi do kościoła parafialnego, a o godz. 19.00 rozpoczniemy Mszę z Wigilii Zesłania Ducha Świętego. Serdecznie zapraszamy.
 • Burmistrz Dzielnicy Białołęka prosi o zapoznanie się z Obwieszczeniem Prezydenta m.st. Warszawy w sprawie numerów i granic obwodów głosowania oraz o wyznaczonych siedzibach obwodowych komisji wyborczych w wyborach posłów do Parlamentu Europejskiego zarządzonych na dzień 26 maja br., którego tekst znajduje się na słupach ogłoszeniowych na terenie Dzielnicy Białołęka oraz na stronie internetowej Urzędu Dzielnicy Białołęka w zakładce Wybory do Europarlamentu.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz