sobota, 1 czerwca 2019

ogłoszenia 2019.06.02 Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego

 • Dziś po Mszach św. przed kościołem odbędzie się zbiórka do puszek na budowę Świątyni Opatrzności Bożej w Warszawie.
 • Dzisiaj dzieci z klas IV przeżywają uroczystości rocznicy I Komunii św. o g. 1000 - SP 257, a o 1130 SP 367, Mentis, Nasza Szkoła i STO. Za tydzień w niedzielę 9 czerwca – o godz. 1000 SP 110 i Inspiracja.
 • Dziś młodzież oazowa zaprasza do Kawiarenki św. Stanisława do Wieczernika.
 • -- Dziś w godz. 9.00 - 15.00 na placu przed Wieczernikiem będą rozstawiony sprzęt do zabawy dla dzieci, a równocześnie będzie obecny mammobus. Niezbędny do badania jest dowód osobisty. Płatne badanie przedział wieku 35 - 50 lat ze skierowaniem od lekarza, bądź bez skierowania, gdyż na miejscu jest obecny lekarz, który może wystawić skierowanie.
 • -- Nabożeństwa czerwcowe w naszym kościele po wieczornych Mszach św. W ramach nabożeństwa odprawiamy nowennę przed Zesłaniem Ducha Świętego.
 • -- We środy o 1730 będzie odmawiany różaniec w intencji wynagradzającej za wszystkie akty profanacji wizerunku Matki Bożej Jasnogórskiej.
 • -- Adoracja Najświętszego Sakramentu w niedziele w starym kościele od godz. 745 do 1245, oraz we czwartki od Mszy porannej do godz. 2000.
 • -- W tym tygodniu kancelaria parafialna nie będzie czynna w piątek po południu z racji na spowiedź przed rocznicami I Komunii św. Dodatkowy termin spowiedzi w sobotę o godz. 1000.
 • I piątek miesiąca wizyta u chorych od g. 900, spowiedź od godz. 1600. Msze św. o g. 700, 1630 i 1800.
 • -- W sobotę 8 czerwca odbędzie się kolejna stacja modlitwy do granic przygotowująca nas do jubileuszu 70-lecia naszej parafii. Tym razem w szczególny sposób zapraszamy mieszkańców Wiśniewa i Henrykowa na modlitwę do Serca Pana Jezusa. Rozpocznie się ona u sióstr Felicjanek na ul. Żywicznej o godz. 1700, udamy się procesyjnie ulicami do kościoła parafialnego.
 • -- Za tydzień w niedzielę obchodzimy Uroczystość Zesłania Ducha Świętego, dzień wcześniej w sobotę o godz. 1900 rozpoczniemy uroczystą Mszę z Wigilii Zesłania Ducha Świętego. Po Mszy św. Wieczór Uwielbienia. Serdecznie zapraszamy.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz