sobota, 8 czerwca 2019

ogłoszenia 2019.06.09 Uroczystość Zesłania Ducha Świętego

-- Dziś za pobożny udział w śpiewie lub recytacji Hymnu O Stworzycielu Duchu przyjdź można zyskać odpust zupełny.
-- Dzisiaj na Mszy św. o godz. 1000 dzieci z klas IV - SP 110 i Inspiracja przeżywają uroczystości rocznicy I Komunii św.
-- Jutro obchodzimy święto Najświętszej Maryi Panny Matki Kościoła Msze św. o godz. 700, 900 i 1800.
-- We środy o 1730 będzie odmawiany różaniec w intencji wynagradzającej za wszystkie akty profanacji wizerunku Matki Bożej Jasnogórskiej.
-- We czwartek obchodzimy święto Jezusa Chrystusa, Najwyższego i Wiecznego Kapłana.
-- Adoracja Najświętszego Sakramentu w niedziele w starym kościele od godz. 745 do 1245, oraz we czwartki od Mszy porannej do godz. 2000.
-- W najbliższą sobotę 15 czerwca o godz. 1800 odbędzie się Msza św. i spotkanie dzieci, młodzieży i rodziców ze wspólnot oazowych i służby liturgicznej. Serdecznie zapraszamy.
-- Spotkanie parafialnej Rady duszpasterskiej w poniedziałek 17 czerwca o godz. 1900.
-- Zapraszamy dzieci i młodzież do spowiedzi i Komunii św. dziękczynnej na zakończenie roku szkolnego i katechetycznego.
-- Za tydzień w niedzielę obchodzimy Uroczystość Najświętszej Trójcy.
-- Za tydzień zbiórka do puszek na stypendia naukowe dla księży studiujących za granicą.
-- We czwartek 20 czerwca obchodzimy Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa. Msze św. o godz. 700, 830 , 1000, 1130 i 1800. Uroczysta procesja po Mszy św. o godz. 1130. Trasa procesji taka sama jak w roku ubiegłym. Zapraszamy do udziały wszystkich parafian, a zwłaszcza dzieci komunijne i rocznicowe, wyznajmy wspólnie wiarę w obecność Chrystusa w Eucharystii.