sobota, 14 grudnia 2019

ogłoszenia 2019.12.15 III niedziela adwentu

Dziękujemy za liczny udział w rocznicy poświęcenia kościoła, przygotowanie agapy i Wigilii dla wspólnot i osób samotnych i przygotowanie potraw na stół.

Dziś po Mszy św. wieczornej spotkanie Wspólnoty Papieskiej.

Msze św. roratnie od poniedziałku do soboty o g. 630 rano.

Rekolekcje adwentowe w naszej parafii odbędą się od czwartku 19 grudnia będą trwać do niedzieli 22 grudnia włącznie.

Opłatki na stół wigilijny w pomieszczeniu pod chórem.

Zachęcamy do nabycia Świec Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom, które rozprowadzają członkowie parafialnego Zespołu Caritas, oraz do przygotowania paczki świątecznej z darów składanych w przedsionku kościoła do środy 18 grudnia przynosimy środki czystości oraz żywność: mąka, kasze, makarony, cukier, konserwy i słodycze. We środę 18 grudnia po Mszy św. wieczornej zapraszamy do wieczernika na sortowanie i pakowanie paczek, a w sobotę od godz. 9.00 na rozwóz paczek do obdarowanych rodzin.

Chórzyści przed kościołem rozprowadzają sianko na stół wigilijny. Ofiary przeznaczone są na działalność chóru, koncerty i nowe stroje chóralne.

Chór Ave zaprasza młodzież i dorosłych. Próby odbywają się w piątki o g. 19. Szczegóły u pana organisty.

Klerycy Wyższego Seminarium Duchownego Diecezji Warszawsko-Praskiej zapraszają na sztukę seminaryjną. Wystawiony zostanie spektakl pt.: „Opowieść wigilijna.” Dziś spektakl o 18.30.

Z racji wizyt duszpasterskich spowiedź w tygodniu przed wieczornymi Mszami o 1740, a kancelaria parafialna będzie czynna od poniedziałku do piątku w godzinach porannych 730830, oraz w soboty po Mszy św. wieczornej 1900 – 2000.

Program wizyty duszpasterskiej w najbliższym tygodniu:
16 grudnia poniedziałek od godz. 16.00: ul. J. Mehoffera 103, 103A, 103 B, 103 C:
17 grudnia wtorek od godz. 16.00: ul. Kiersnowskiego osiedle: 12, 14, 15,16, 17, 18,22,24,26; ul. Podgórna 16, 16 A,B,C,D i domy przy tej ulicy;
18 grudnia środa od godz. 16.00: ul. Czołowa /bez osiedla/ , blok Bohaterów 12, R. Palestera, Epopei, Śpiewaków, W. Kaweckiej, L. Messal; P. Negri, Celtów i Wikingów;