sobota, 10 kwietnia 2021

Ogłoszenia 2021.04.11 Niedziela Miłosierdzia

• Dziś Niedziela Miłosierdzia. Msze św. jak w niedzielę i dodatkowo Msza św. o godz. 16.30 i 19.30. Taca na dzieła Charytatywne „Caritas” w naszej diecezji. O godz. 1500 będzie odprawiona Godzina Miłosierdzia.

• Adoracja Najświętszego Sakramentu od przyszłej niedzieli w starym kościele w godz. 745 do 1245.

• Za tydzień 19 dzień miesiąca po Mszy św. wieczornej nowenna do św. Józefa, w Roku Rodziny zapraszamy na modlitwę za najmłodszych członków rodziny za dzieci.

• Spotkanie członków Parafialnej Rady Duszpasterskiej w poniedziałek 19 kwietnia o godz. 1900.

• Spotkanie członków Parafialnego Zespołu Caritas we wtorek 13 kwietnia o godz. 1900.

• Skarbonki od Juniora dla seniora przynosimy do Niedzieli Miłosierdzia 11 kwietnia.

• Przypominamy o potrzebie zachowania ostrożności i zasad dystansu i maseczek w przestrzeni kościelnej.

Prośba naszego biskupa o modlitwę w intencji chorych.

Warszawa, 7 kwietnia 2021 r.

Czcigodni Współbracia Kapłani,
Drodzy Bracia i Siostry,

w związku z cierpieniem przeżywanym przez naszych bliskich, spowodowanym pandemią oraz innymi dolegliwościami, proszę wszystkich o żarliwą modlitwę do Boga za przyczyną Matki Bożej Zwycięskiej.

Prośmy o zdrowie dla naszego Metropolity księdza kardynała Kazimierza Nycza, dla naszego arcybiskupa seniora Henryka Hosera SAC oraz wielu duszpasterzy i wiernych przeżywających swoją chorobę zarówno w szpitalach, jak i w swoich domach.

+ Romuald Kamiński
Biskup Warszawsko-Praski