sobota, 10 kwietnia 2021

Ogłoszenia 2021.04.04 Niedziela Zmartwychwstania

Dziś Niedziela Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego, procesja rezurekcyjna o godz. 6.00. Następne Msze św. od godz. 8.30. W związku z ograniczeniami, co do liczby wiernych uczestniczących w liturgii, w Niedzielę Zmartwychwstania, Poniedziałek Wielkanocny oraz w II Niedzielę Wielkanocną będzie zwiększona liczba Mszy św., dodatkowo o godz. 16.30 i 19.30.

Bóg zapłać wszystkim którzy uczestniczyli w przygotowaniu Liturgii Wielkiego Tygodnia. Ministrantom i lektorom, czytającym Mękę Pańską, paniom Zofii Szymborskiej i Monice Laskus z mężem i z osobami towarzyszącymi, którzy przygotowali piękne dekoracje Ciemnicy i Grobu Pańskiego. Panu organiście i naszemu Chórowi AVE za przygotowanie śpiewów liturgicznych, p. Janowi naszemu kościelnemu i siostrom westiarkom za dekoracje i troskę o wystrój prezbiterium. Wszystkim, którzy w tak trudnym czasie gromadzili się na modlitwie i adoracji Najświętszego Sakramentu.
Jutro taca na Katolicki Uniwersytet Lubelski.
Za tydzień niedziela Miłosierdzia taca na dzieła Caritas naszej diecezji.

Skarbonki od Juniora dla seniora przynosimy do Niedzieli Miłosierdzia 11 kwietnia.

Przypominamy o potrzebie zachowania ostrożności i zasad dystansu i maseczek w przestrzeni kościelnej.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz