piątek, 5 sierpnia 2022

Ogłoszenia XIX niedziela zwykła 07.08.2022 r.

   

      Dziś gościmy z kazaniami ojca oblata, po mszach  św. będzie rozprowadzał kalendarze misyjne.

      Obowiązuje wakacyjny porządek duszpasterski. W niedziele nie ma Mszy świętej o godzinie 1300, w dni powszednie Msze święte o godzinie 700 i 1800. Kancelaria parafialna będzie czynna w poniedziałki, środy, czwartki i piątki w godzinach 1600 – 1730/z wyjątkiem uroczystości/.

      15 sierpnia Kościół obchodzi Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny, która jest jednocześnie Uroczystością Matki Bożej Zwycięskiej Patronki Diecezji. Po każdej Mszy św. poświęcenie wianków. W niedzielę o godz. 18.00 Msza wigilijna, w poniedziałek Msze św. jak w niedziele wakacyjne.

      W tym dniu odbywają się uroczystości diecezjalne w Radzyminie, Ossowie i na Kamionku.

      W sobotę 13 sierpnia przypada I rocznica śmierci Arcybiskupa Henryka Hosera SAC.

      Wszystkim rozpoczynającym wakacje oraz gościom życzymy udanego wypoczynku, pogłębienia relacji  z Panem Bogiem i ludźmi.


  Brak komentarzy:

  Prześlij komentarz