sobota, 13 sierpnia 2022

Ogłoszenia XX niedziela zwykła 14.08.2022 r.


      W poniedziałek 15 sierpnia Kościół obchodzi Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny, która jest jednocześnie Uroczystością Matki Bożej Zwycięskiej Patronki naszej Diecezji. Po każdej Mszy św. poświęcenie wianków. Dziś wieczorem o godz. 18.00 Msza wigilijna, w poniedziałek Msze św. jak w niedziele wakacyjne.

      Ksiądz biskup Romuald zaprasza do udziału w uroczystościach diecezjalnych w Radzyminie, Ossowie i na Kamionku.

      Panie z Ukrainy przygotowały dania ukraińskie, zapraszają. Dochód będzie wsparciem dla naszych uchodźców.

      Za tydzień poniedziałek 22 sierpnia o godz. 19.00 spotkanie członków Parafialnej Rady Duszpasterskiej.

   

   

   

   


  Brak komentarzy:

  Prześlij komentarz