sobota, 21 stycznia 2023

Ogłoszenia 22.01.2023 r. III Niedziela zwykła

 ·       Bóg zapłać za złożone ofiary przy okazji wizyt duszpasterskich, Mszy kolędowych i przesyłanych na konto parafii. Zebrane ofiary będą przeznaczone na remont starego kościoła, a także remont wewnątrz domu parafialnego, celem wygospodarowania miejsca na bibliotekę, nowej sali spotkań i remont kuchni i jadalni dla księży.

·       Dziś niedziela Słowa Bożego, po wieczornej Mszy św. nabożeństwo papieskie.

·       Dziś o 16.30 Msza św. drugiej grupy dzieci komunijnych, ich rodziców i opiekunów, ze szkół 257 i 367.

·       Do 25 stycznia trwamy w modlitwie o Jedność Chrześcijan, towarzyszy nam hasło: „Czyńcie dobro; szukajcie sprawiedliwości” (por. Iz 1,17).  

·       W poniedziałek 23 stycznia o godz. 19.00 Spotkanie Parafialnej Rady Duszpasterskiej.

·       28 stycznia w sobotę po Mszy św. wieczornej modlitwy za wstawiennictwem błog. Stefana Wyszyńskiego.

·       Za tydzień będziemy gościli z kazaniami ks. Marka Lemiecha z budującej się parafii w Wielgolesie Brzezińskim. Taca będzie przeznaczona na budowę kościoła.

·       Za tydzień w niedzielę 29 stycznia o godz. 16.30 młodszej grupy młodzieży przygotowującej się do bierzmowania. Natomiast po o godz. 19.30 Msza św. za Ojczyznę.

·       Jeszcze w tym tygodniu kancelaria parafialna będzie czynna od poniedziałku do czwartku rano 730  815.  W sobotę o d 19.00 do 20.00.

·       Wizyta duszpasterska po świętach w domach:  24 stycznia we wtorek od godz. 16.00 ul. Zawiślańska, Kwietniowa, Zielonych Traw, Chlebowa, Chlubna /od Zawiślańskiej do Chlebowej/, Pstra, Wąska, Ławnicza, Żółta, Wieliszewska;

·       W tym roku duszpasterskim wizyty w domach odbywają się w części parafii po stronie torów od ul Modlińskiej. Możliwe są odwiedziny na zaproszenie. Rodziny, które nie będą odwiedzone, a chcą poświęcić mieszkanie lub chcą zaprosić do siebie mogą zgłosić to w zakrystii po Mszach św., w kancelarii lub mailowo. Zgłoszenia do przyszłej niedzieli.

 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz