sobota, 28 stycznia 2023

Ogłoszenia 29.01.2023 r. IV Niedziela zwykła


·       Bóg zapłać za złożone ofiary przy okazji wizyt duszpasterskich, Mszy kolędowych i przesyłanych na konto parafii. Zebrane ofiary są przeznaczone na remont starego kościoła, a także remont wewnątrz domu parafialnego, celem wygospodarowania miejsca na bibliotekę, nowej sali spotkań i jadalni dla księży.

·       Dziś gościmy z kazaniami ks. Marka Lemiecha proboszcza budującej się parafii w Wielgolesie Brzezińskim. Taca będzie przeznaczona na budowę kościoła.

·       Dziś o 16.30 spotkanie młodszej grupy młodzieży przygotowującej się do bierzmowania.

·       Dziś o godz. 19.30 Msza św. za Ojczyznę.

·       We czwartek obchodzimy Święto Ofiarowania Pańskiego. Msze św. o godz. 7.00, 9.00, 16.30 i 18.00, na każdej Mszy św. błogosławimy świece. Jest to również Dzień Życia Konsekrowanego. Taca na zakony klauzurowe.

·       W I piątek lutego wizyta u chorych od godz. 9.00.  Spowiedź od godz. 16.00. Msze św. o godz. 7.00, 16.30 i 18.00.

·       I sobota miesiąca Msza św. o godz. 16.00, a po niej różaniec.

·       Kancelaria parafialna w tym tygodniu w poniedziałek, wtorek i we środę rano od 7.30 do 8.00 i po południu od 16.00 do 17.30, a od przyszłego poniedziałku wraca do zwyczajnego grafiku.  

·       Możliwe są odwiedziny duszpasterskie na zaproszenie. Rodziny, które nie będą odwiedzone, a chcą poświęcić mieszkanie lub chcą zaprosić do siebie mogą zgłosić to w zakrystii po Mszach św., w kancelarii lub mailowo. Dziś ostatni dzień zgłoszeń.

 

 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz