niedziela, 5 lutego 2023

Ogłoszenia 5.02.2023 r. V Niedziela zwykła

·       Bóg zapłać za złożone ofiary przy okazji wizyt duszpasterskich, Mszy kolędowych i przesyłanych na konto parafii. Zebrane ofiary są przeznaczone na remont starego kościoła, a także remont części domu parafialnego.

·       We wtorek o godz. 19.00 spotkanie Parafialnego Zespołu Caritas. Również we wtorek po Mszy św. wieczornej spotkanie katechetyczne.

·       We środę 8 lutego o godz. 19.00 w salce bocznej obok wieczernikacf Wspólnota „Spotkania Kobiet” serdecznie zaprasza na spotkanie z misjonarką wolontariuszką. Temat: Kobieta na misjach.

·       W sobotę 11.02  wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Lourdes, Światowy Dzień Chorych.

·       Kancelaria parafialna w tym tygodniu w poniedziałek, wtorek, środę, czwartek i piątek rano od 7.30 do 8.00 i po południu od 16.00 do 17.30.