sobota, 15 kwietnia 2023

Ogłoszenia 2023.04.16 Niedziela Miłosierdzia

 • ·       Dziś niedziela Miłosierdzia Bożego. Taca na dzieła charytatywne Caritasu naszej diecezji. O godz. 1500  Godzina Miłosierdzia w nowym kościele. Dziś udziela się odpustu zupełnego wiernym w Polsce, którzy odmówią Koronkę do Miłosierdzia Bożego przed Najświętszym Sakramentem wystawionym bądź przechowywanym w tabernakulum.

  ·       Od dziś wystawienie Najświętszego Sakramentu w starym kościele w niedziele od godz. 7.45 do 12.45.

  ·       Dziś rozpoczyna się Tydzień miłosierdzia.

  ·       Dziś o godz. 16.30 spotkanie dzieci i rodziców przed I Komunią ze szkół: 110, Inspiracja, Nasza Szkołą, Mentis i STO, a za tydzień 23 kwietnia o godz. 16.30 spotkanie dzieci i rodziców przed I Komunią ze szkół: 257 i 367.

  ·       Spotkanie członków Rady Duszpasterskiej w poniedziałek 17 kwietnia o godz. 1900.

  ·       We wtorek 18 kwietnia br. przypada 30 rocznica beatyfikacji błog. Angeli Truszkowskiej założycielki Zgromadzenia Sióstr Felicjanek. Siostry ofiarowały nam relikwie swojej Założycielki. We wtorek na Mszy św. o godz. 18.00 będziemy modlić się razem z siostrami za przyczyną błogosławionej Angeli. Zapraszamy.

  ·       Wspólnota „Spotkania Kobiet” serdecznie zaprasza na spotkanie, które odbędzie się we wtorek 18 kwietnia o godz.19:00 w sali bocznej w budynku wieczernika.

  ·       W sobotę 22  kwietnia po Mszy św. wieczornej nowenna papieska.

  ·       W sobotę 22 kwietnia o godzinie 19:00 po Mszy Św. wieczornej rozpoczynamy czytanie kolejnej Księgi Nowego Testamentu. Zapraszamy wszystkich parafian do modlitewnego, pełnego wiary wysłuchania Listu do Rzymian. Słowo Boże rodzi w nas nową mentalność, zgodną z zamysłem Chrystusa.

  ·       W sobotę 22 kwietnia o godz. 16.30 spotkanie młodszej grupy kandydatów do bierzmowania.

  ·       Puszki dar juniora dla seniora przynosimy do kościoła i składamy przy ołtarzu.

    


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz