sobota, 22 kwietnia 2023

Ogłoszenia 2023.04.23 III Niedziela Wielkanocna ·

• Dziś o godz. 16.30 spotkanie dzieci i rodziców przed I Komunią ze szkół: 257 i 367. ·       W poniedziałek Uroczystość św. Wojciecha  biskupa i męczennika, głównego Patrona Polski.
  • ·       We wtorek święto św. Marka Ewangelisty. Dzień imienin ks. Jarosława. Msza św. w jego intencji o godz. 18.00.
  • ·       We środę o godz. 18.00 ks. Biskup Romuald Kamiński udzieli bierzmowania młodzieży  naszej parafii. Nie będzie nowenny do Matki Bożej Nieustającej Pomocy wieczorem, tylko rano po Mszy św. o godz. 7.00.
  • ·       W piątek 28  kwietnia po Mszy św. wieczornej nowenna  papieska.
  • ·       W sobotę  święto św. Katarzyny   Sieneńskiej  dziewicy i doktora Kościoła, Patronki Europy.
  • ·       Zbliża się miesiąc maj miesiąc Matki Bożej, przystrójmy krzyże i kapliczki.
  • ·       Wystawienie Najświętszego Sakramentu w starym kościele w niedziele od godz. 7.45 do 12.45.
  • ·       Puszki dar juniora dla seniora przynosimy do kościoła i składamy przy ołtarzu.