sobota, 23 września 2023

Ogłoszenia XXV niedziela zwykła 24.09.2023 r.

 

 

    Dziś o 19.30 Msza św. za Ojczyznę.

    Dziś o g. 16.00 pierwsze spotkanie rodziców dzieci komunijnych lub opiekunów dzieci komunijnych.

    Zapraszamy na katechezy dla dorosłych i młodzieży, które głoszą ks. Ryszard orionista z Wołomina oraz członkowie wspólnoty neokatechumenalnej z Okęcia. Spotkania odbywają się w poniedziałki i czwartki o godz. 20.00 w nowej sali św. Józefa. 

    Otrzymaliśmy podziękowanie za wsparcie Radia Warszawa zbiórką pieniędzy. Wolontariusze zebrali 2142 zł.

    W tym tygodniu przypadają we środę wspomnienie św. Wincentego a Paulo, we czwartek św. Wacława Męczennika, w piątek święto Rocznicy Poświęcenie Bazyliki Katedralnej naszej diecezji, w sobotę św. Hieronima.

    W piątek 22 września rozpoczęliśmy nowy cykl katechez przedmałżeńskich. Zapraszamy wszystkich, którzy w najbliższym roku mają zamiar zawrzeć sakrament małżeństwa. Spotkania odbywają się w piątki o godz. 19.00 w kancelarii.

    Spotkanie kandydatów do sakramentu bierzmowania grupa ks. Jarosława w sobotę 30 września o godz. 16.30.

    Zapraszamy młodzież od 8 klasy wzwyż pragnącą śpiewać w scholi młodzieżowej. Kolejne spotkanie jutro o 19.30 /poniedziałek/.

    Zapraszamy dzieci ze wszystkich szkół podstawowych na próbę śpiewu scholi dziecięcej w soboty o godz. 10.00. Schola będzie śpiewać w niedziele na Mszach św. o godz. 10.00 z udziałem dzieci od I niedzieli października.

    Chór AVE zaprasza do śpiewania młodzież i dorosłych. Zespół właśnie przygotowuje nową płytę, ma w planach wiele koncertów, w tym na 110-lecie starego kościoła, a także oprawę mszy świętych i nabożeństwa. Szczegóły u pana organisty.  

    Za tydzień na Mszach św. o godz. 10.00 i 11.30 będą poświęcone i wręczane różańce dla dzieci komunijnych. O godz. 10.00 grupa I:  SP 110, Mentis i Nasza Szkoła, Inspiracja, STO;  - a o g. 11.30 grupa II: SP 257, 367;

    Za tydzień rozpoczyna się miesiąc październik, miesiąc modlitwy różańcowej o pokój i za rodziny. Nabożeństwa Różańcowe po Mszach św. w wieczornych. Różańce z dziećmi we wtorek, środę i czwartek od godz. 17.15.

    Zapraszamy na dwudniową pielgrzymkę po beatyfikacji rodziny Ulmów 7-8 października: do Lublina, Markowej, Łańcuta i Leżajska. Wyjazd w sobotę 7 X o godz. 6.00. Koszt 420 zł. Zapisy wraz z zaliczką 200 zł. w zakrystii bądź w kancelarii.

     Od 1 X o godz. 7.00 rozpoczynamy kolejne Msze gregoriańskie za ks. Prałata Mirosława Bielawskiego. Godziny Mszy św. na tablicy ogłoszeń i stronie parafialnej.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz