sobota, 11 listopada 2023

Ogłoszenia XXXII niedziela zwykła 12.11.2023 r.

Dziś taca gospodarcza na prace remontowe przy starym kościele.

W zakrystii po Mszach św. i w kancelarii można zgłaszać zmarłych do wypominek rocznych. Wypominki roczne są czytane przed Mszami św. o godz. 700, 830 i 1130.

Msze św. zbiorowej sprawowanej przez cały listopad w dni powszednie o godz. 1800 a  w niedziele o 700 rano.

Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w uroczyste obchody święta Niepodległości w naszej parafii.

Spotkanie Parafialnej Rady Duszpasterskiej  w poniedziałek 13 listopada o godz. 1900.

Kandydaci do bierzmowania nowa grupa zgłasza się do ks. Jana po deklaracje uczestnictwa w przygotowaniu.

We środę 15 listopada Wspólnota Kobiet serdecznie zaprasza na spotkanie w bocznej salce Wieczernika.

W sobotę o godz. 16.30 spotkanie starszej grupy młodzieży przygotowującej się do Sakramentu Bierzmowania.

Za tydzień w  niedzielę odbędzie się apostolat różańcowy, świadectwa i zaproszenia do modlitwy.

Na Mszach św. o godz. 10 i 11.30 wręczenie książeczek dla dzieci pierwszokomunijnych. O 10.00 ze szkół  110, Nasza Szkoła, STO, Inspiracja, Mentis, a o 11.30 SP 257 i 367.

Również za tydzień o godz. 18.00 będzie sprawowana Msza św. dziękczynna za dar adoracji, dar wspólnoty adorujących Najświętszy Sakrament w naszej parafii, która zawiązała się 5 lat temu. Po Mszy św. wieczornej adoracja Najświętszego Sakramentu serdecznie zapraszamy.

Za tydzień spotkanie Wspólnoty Papieskiej.

Parafialny Zespół Caritas serdecznie zaprasza dorosłych i dzieci na spotkania "Zrób z nami kartkę". Wspólnie wykonamy kartki świąteczne na cele charytatywne. Zapewniamy pomysły, inspiracje oraz materiały plastyczne - w miłej atmosferze przy kawie i herbacie. Spotkania odbędą się w Wieczerniku w soboty 18 i 25 listopada od 12.00 do 14.00. Informacje i zapisy pod nr tel. 781-301-761. Numer telefonu dostępny jest na plakatach i ulotkach.

Dziś po Mszy św. zbiórka do puszek z okazji dnia solidarności z Kościołem prześladowanym.

Za tydzień taca na Seminarium Duchowne.

Głos Parafii z ogłoszeniami na stoliku z gazetami.