sobota, 13 czerwca 2015

ogłoszenia 2015.06.14 XI niedziela zwykła

• Dziś na Mszy św. ks. Jarosław Olton, neoprezbiter naszej diecezji będzie sprawował Mszę św. o godz. 11.30. Ks. Jarosław odbywał praktykę duszpasterską w naszej parafii 2 lata temu.
    • Dziś o godz. 16.30 w Wieczerniku będzie wystawiona sztuka pod tytułem: „Mój Chrystus połamany”. Sztukę wystawią dorośli z udziałem scholi młodzieżowej naszej parafii. Serdecznie zapraszamy.
    • Nabożeństwa czerwcowe codziennie po Mszy św. wieczornej.
    • Jutro w poniedziałek 15 czerwca spotkanie Parafialnej Rady Duszpasterskiej.
    • Za tydzień w niedzielę o godz. 16.00 w Wieczerniku koncert i spotkanie z panem Janem Pietrzakiem znanym satyrykiem. Celem spotkania patriotycznego jest wsparcie inicjatywy budowy Łuku Triumfalnego upamiętniającego 100 – lecie Bitwy Warszawskiej, zwanej Cudem nad Wisłą.
    • Zbliża się zakończenie roku szkolnego i katechetycznego. Zachęcamy dzieci i młodzież do spowiedzi i Komunii św.
    • Spotkanie z Ks. Dyrektorem Biura Pielgrzymkowego przed pielgrzymką do LOURDES i LA SALETTE odbędzie się, w Wieczerniku 22 czerwca poniedziałek o godz.17.30.
    • Za tydzień zbiórka do puszek na stypendia naukowe dla księży studiujących za granicą.
    • Zespół Caritasu zaprasza do wzięcia udziału w akcji tornister pełen uśmiechu, na rzecz szkolnych wyprawek dla dzieci. Składając datek na przybory szkolne wypełnimy plecaki, wręczymy je dzieciom przed rozpoczęciem nowego roku szkolnego.
    • W pierwszą niedzielę września planujemy Parafialny Piknik Rodzinny w Parku Henrykowskim, zapraszamy do sponsorowania wydarzenia.