sobota, 20 czerwca 2015

ogłoszenia 2015.06.21 XII niedziela zwykła

  • Dziś zbiórka do puszek na stypendia naukowe dla księży studiujących za granicą.
  • Dziś o godz. 16.00 w Wieczerniku spotkanie i koncert pana Jana Pietrzaka znanego satyryka. Celem spotkania patriotycznego jest wsparcie inicjatywy budowy Łuku Triumfalnego upamiętniającego 100 – lecie Bitwy Warszawskiej, zwanej Cudem nad Wisłą. W trakcie spotkania możliwość nabycia cegiełek na budowę Łuku Triumfalnego.
  • We czwartek na Mszy św. o godz. 18.00 zakończenie roku szkolnego i katechetycznego. Zachęcamy dzieci i młodzież do spowiedzi i Komunii św.
  • Jutro w Wieczerniku spotkanie z Ks. Dyrektorem Biura Pielgrzymkowego przed pielgrzymką do LOURDES i LA SALETTE o 17.30.
  • We środę przypada Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela. Msza z wigilii we wtorek o 18.00 a we środę o godz. 7.00 i o 18.00.
  • XII Pielgrzymka Różańcowa do Czerwińska przyjdzie do naszej parafii w najbliższy piątek około godz. 16.00 przejdzie ul. Marywilską, o 17.30 będzie w naszej parafii. Ugościmy pielgrzymów w Wieczerniku kanapkami. Prosimy o włączenie się. Księża Salezjanie zapraszają do wzięcia udziału w pielgrzymce.
  • Przypominamy, że z dniem 1 lipca zaczyna obowiązywać wakacyjny grafik duszpasterski. W niedziele nie będzie Mszy świętej o godzinie 1300, w dni powszednie nie będzie Mszy świętych o godzinie 700. Kancelaria parafialna będzie czynna w poniedziałki, środy, czwartki i piątki w godzinach 1600 – 1730. Ks. dyżurny pod telefonem: 533 770 661.
  • Zespół Caritasu zaprasza do wzięcia udziału w akcji tornister pełen uśmiechu, na rzecz szkolnych wyprawek dla dzieci. Składając datek na przybory szkolne wypełnimy plecaki, wręczymy je dzieciom przed rozpoczęciem nowego roku szkolnego.
  • W pierwszą niedzielę września planujemy Parafialny Piknik Rodzinny w Parku Henrykowskim, zapraszamy do sponsorowania wydarzenia.

                                  Brak komentarzy:

                                  Prześlij komentarz