sobota, 31 października 2015

ogłoszenia 2015.11.01 Uroczystość Wszystkich Świętych

  • Dziś 1 listopada przypada Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze św. jak w każdą niedzielę. Dodatkowo na Cmentarzu Tarchomińskim sprawowana będzie Msza św. w intencji wszystkich zmarłych których zgłaszamy do wypominek.
  • 2 listopada wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych, Msze św. w naszym kościele o 7.00, 9.00 i 18.00. po Mszach św. o godz. 9.00 i 18.00 nabożeństwa wypominkowe za zmarłych.
  • Do 8 listopada włącznie można zyskać codziennie odpust zupełny dla dusz w czyśccu cierpiących za pobożne nawiedzenie cmentarza i modlitwę za zmarłych choćby w myśli.
  • Jutro we wspomnienie wszystkich wiernych zmarłych możemy zyskać odpust dla dusz w czyśccu cierpiących nawiedzając kościół, odmawiając Ojcze nasz i wyznanie wiary.
  • W zakrystii po Mszach św. i w kancelarii można zgłaszać zmarłych do Mszy św. zbiorowej sprawowanej codziennie przez cały listopad i wypominek jednorazowych i rocznych. Wypominki roczne są czytane przed Mszami św. o godz. 7.00, 8.30 i 11.30.
  • Wspólnota Rodzin zaprasza na spotkanie w najbliższy poniedziałek, 2 listopada, o godzinie 19.00. Temat spotkania " Z Maryją przez wieki i w podwójne oczekiwanie; adwentowe, na przyjście Zbawiciela oraz na 1050 rocznicę Chrztu Polski". Spotkanie służy pogłębieniu formacji religijnej i historycznej wiedzy o obecności Maryi w życiu Narodu i Rodzin.
  • We wtorek o 19.00 spotkanie Parafialnego Zespołu Caritas.
  • Przygotowanie do małżeństwa w najbliższy piątek o godz. 19.00.
  • Inicjatywa Mieszkańców Białołęki 1 i 2 listopada prowadzi zbiórkę publiczną na Cmentarzu Tarchomińskim na renowację zabytkowych nagrobków.
  • W najbliższą sobotę i niedzielę z naszej parafii uda się pielgrzymka do Krakowa, Łagiewnik, na Wawel i do Sanktuarium św. Brata Alberta i Krzeptówek. Pojedziemy m.in. po relikwie św. Brata Alberta i św. Faustyny koszt wyjazdu około 200 zł. Zapisy na wyjazdy wraz z wpłatami pod nr tel .: 571 231 370 , 781 988 734 , 605 587 767, lub w kancelarii i zakrystii po Mszach św.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz